Bez které se letos neobejdete?

 

sirka-podzimni-kabelky-uvod

Foto: archiv firem CCC, Luis Vuitton

 

Nová sezóna znamená nejen teplejší a důslednější vrstvení, ale také styl, který souzní s náladou podzimu. S jakými kousky si budete právě teď nejlépe rozumět?

 

Lakované

Odlesky na kabelce přitahují pohledy okolí. A v případě, že máte rádi kousky, které dokonale podtrhnou váš styl, neměli byste opominout kabelky v lesku. Sáhněte třeba po ikonické Wittchen z luxusní řady Signature, pro kterou jsou charakteristické vyražené monogramy značky a je vyrobena z kvalitní kůže. Nebo si vyberete z řady Jenny Fairy. Oceníte ji na běžné nošení i na důležité schůzky.

 

sirka-podzimni-kabelky-leskle

Červená: Jenny Fairy, CCC 699 Kč Kožená: Wittchen, wittchenshop.cz, 7.469 Kč

 

Minimalismus každým coulem

Telefon, peněženka a pár šminek. To nejpotřebnější pobere crossbody kabelka či ledvinka, která by i na podzim měla ctít barevné odstíny tohoto období. Také jsou v kurzu malé kabelky v street stylu. Bez nich se neobejde například Gigi Hadid nebo Rihanna. 

 

sirka-podzimni-kabelky-minimalismus

S řetízkem: Louis Vuitton Multi Pochette, doptání v obchodě. Červená: CCC 349 Kč. Vínová: CCC 699 Kč. Ledvinka: Dara Bags, fler.cz, 1552 Kč. Kolem pasu: CCC 349 Kč. Foto: archiv firem

 

 Obě ruce volné

Někdy to zkrátka nejde a na řadu přichází batoh. Naštěstí už ho můžete sladit s celkovým outfitem a v oblibě jsou miniaturní ale i větší, které poberou víc než jen pár kousků kosmetiky.

 

sirka-podzimni-kabelky-batohy

Zelený: CCC 899 Kč. Černý: CCC, 899 Kč. Červený: Pierre Cardin, Fashion Arena Prague Outlet, 2093 Kč

 

Na nákupy

Kabelek můžeme vlastnit několik, ale typ shopper bag patří do kategorie must-have kousků. Schová malé i větší potřebnosti a ještě pohotově poskytne prostor spontánním nákupům.

 

sirka-podzimni-kabelky-shopper

Hnědá: CCC 699 Kč. Stříbrná: CCC 899 Kč. Světlá: La Martina, Fashion Arena Prague Outlet, 6399 Kč. S efektem: Jenny Fairy, CCC, 899 Kč

Galerie: Podzimní must-have kabelky
Dara Bags, Fler, 1552 Kč CCC 349 kč CCC 699 Kč CCC 349 Kč CCC 699 Kč Lasocki, CCC Louis Vuitton Multi Pochette, doptání v obchodě Pierre Cardin, Fashion Arena Prague Outlet 2093 Kč CCC 899 Kč CCC 899 Kč La Martina, Fashion Arena Prague Outlet 6399 Kč Jenny Fairy, CCC 699 Kč Jenny Fairy, CCC 899 Kč Jenny Fairy, CCC 899 Kč Jenny Fairy, CCC 899 Kč