Praktické elegantní modely ve velikostech plus

uvod-country
Foto: Michael Munique

Přizpůsobte svůj šatník pobytu na venkově bez nutnosti vzdát se elegance! S přicházejícím chladem se vám budou hodit praktické kabátky do pasu, unosíte i delší šaty a sukně nebo odolné úzké kožené kalhoty, vše střídmě doplněné romanticky laděnými prvky v podobě nabíraných rukávů, volánků a pajetek. 


Střihy k modelům jsou k dispozici u nás v e-shopu.

 

Kožený bluzon (vel. 44 – 52)

Kabátek pro první chladnější dny je ušitý z elastické kůže napa, lodenu a žerzeje a je kompletně vypodšívkovaný. Svislé členící švy opticky zeštíhlují, kabátek se velmi dobře hodí také k džínům a jiným sportovním kalhotám.

 

koz-ena-bunda

 

Dirndl s pajetkovým živůtkem (vel. 44 – 52)

Tradičními součástmi dirndlu jsou korzetový živůtek, v našem případě z měkkého sametu a pajetkové látky, dlouhá nařasená sukně a bílá halenka se stahovacím tunýlkem pod ňadry.

 

dirndl

 

Kabátek s nabíranými rukávy (vel. 44 – 52)

Klasický kabátek ze strečového gabardénu upoutá pozornost díky nabíraným rukávům a stojáčku. Ozdobné prvky – zlaté knoflíky a stužky se vzorem rybí kostry podporují projmutý střih modelující postavu. Proporčním i stylovým protipólem kabátku je dvojice romantické bílé sukně s vyšívanou bordurou a korzetového topu s pajetkami.

 

kaba-tek-bi-la-sukne

 

Hedvábný janker a Pajetkový korzet (oboje vel. 44 – 52)

Projmutý hedvábný kabátek, jemuž se také říká janker, charakterizují vysoko přisazené rukávy s nařasenými hlavicemi a členitá šůsková partie vpředu dokonce s nakládanými kapsami. Součástí precizního propracování je rovněž podšívka, okraje výstřihu a rukávů pak lemují hustě nařasené tylové rýšky. Pod ro­zepnutým kabátkem efektně probleskuje pajetková partie korzetového topu, který se zapíná na zip v bočním švu.

 

kaba-tek-korzet

 

Empírové šaty s volánkovými rukávy (vel. 44 – 52)

Empírově vymodelované šaty ze splývavého tvilu jsou oslavou ženskosti a křivek. Hluboký výstřih olemovaný hustě nařaseným tylovým rýškem přitahuje pozornost k plnému dekoltu, půvabný celek příjemně završují tříčtvrteční rukávy s volánky.

 

fialove-s-aty

 

Kabátek v jezdeckém stylu a Kalhoty s elastickou bederní partií (oboje vel. 44 – 52)

Šůskový kabátek se prezentuje v provedení z měkce pod­dajného a zároveň příjemně hřejivého sametu a s origi­nálními kožešinovými lemy na stojáčku a rukávech. Jezdecký styl dotvářejí těsně přiléhavé, přesto však maximálně pohodlné kalhoty s nohavicemi ze strečové kůže napa a bederní partií z elastického žerzeje.

 

kaba-tek-koz-ene-kalhoty

 

Lesklá empírová tunika (vel. 44 – 52)

Kolekci završuje tunika z lesklého tvilu, který jí dodává sváteční ráz, zásluhou empírového rozčlenění a nařasené přední partie pak vzniká mimořádně svůdný dekolt. Volánky na rukávech být mohou, ale ani nemusí, záleží jen na vás.

 

zelena-tunika