Definujte svůj osobitý styl v mimimalistickém duchu

uvodka

Foto: Ian Perkins, vivantis.cz


Minimalismus v žádném případě nemusí být nuda! Střihově zajímavé modely z kvalitních látek zaručeně upoutají pozornost, zvláště pokud využijete barevných kontrastů.

 

Šaty z dílů (vel. 36 – 44) 

Asymetrie v podobě šatů s ostře ohraničenými různobarevnými plochami, osobitým prvkem je pak zip přes celou zadní partii šatů s tkanicemi na vnější straně.

 

asymetricke-saty

 

Sukně se zipem (vel. 36 – 44)

Cikcak uspořádané díly vytvářejí kompozici, která společně s elastickým mate­riálem a zipem přes celou zadní délku dokonale formuje postavu.

 

c-erna-sukne

 

Prodloužené tričko a sedmiosminové kalhoty (vel. 34 – 44)

U splývavého trička s přepadajícími ramenními okraji je dominantní lodičkový výstřih se stojáčkově zdviženou légou i zvláštní sedlové „vsadky“. Vhodným partnerem jsou kalhoty se záhyby v pase a zúženými nohavicemi.

 

triko-kalhoty

 

Kimonový kabátek (vel. 72 – 88)

Zaběhnuté stereotypy úspěšně nabourává nevypodšívkovaný, díky kepru však přesto dostatečně pevný kabátek s tříčtvrtečními kimonovými rukávy a širokým lemem na spodním okraji. Model stažený strečovým opaskem s koženým zapínáním nejvíc sluší vysokým postavám.

 

kimonovy-kabatek

 

Kabátek s atypickými klopami (vel. 17 – 21)

Další ka­bátek z kolekce bude naopak proporčně vyhovovat především ženám menších postav – střihově vychází z blejz­ru a k nejtrendovějším kombinacím momentálně patří ty s joggingovými kalhotami!


kaba-tek

 

Tričkové šaty (vel. 38 – 46)

Černý model je názorným příkladem toho, jak proměnit tričko v efektní šaty – stačí ho prodloužit, směrem dolů zúžit a do švů přidat kapsy.

 

c-erne-s-aty

 

Žlutá sukně se zipem (vel. 36 – 44)

Módní barva, sexy střih! Křiklavě žlutá, klikatě rozčleněná sukně pod kolena jednoduše nemůže uniknout pozornosti okolí, je zkrátka dobře viditelná!

 

sukne-z-luta

 

Kabelka LYLEE Amelie Tote Bag Black, cena 1699 Kč, www.vivantis.cz

Minimalistická kabelka v nestárnoucí černé barvě zaujme své čestné místo napříč sezónami.

 

kabelka