Hřejivé modely pro příjemnou procházku podzimní krajinou

navrat-k-prirode

Foto: Raphael Betzler


Pokud se při svých toulkách přírodou chcete cítit pohodlně a ještě přitom dobře vypadat, inspirujte se naší outdoorovou kolekcí ve vrstveném stylu. Její nedílnou součástí jsou i nýtky, kůže a další rustikální prvky typické právě pro tento „módní revír“.


Všechny střihy včetně českých návodů k zakoupení v našem e-shopu.


Plášť s opaskem a Kožené kalhoty

vel. 36 – 42

Podobnost se scenérií slavného detektivního příběhu Raymonda Chandlera je v případě naší modelky čistě náhodná, tentokrát totiž molo slouží výhradně k prezentaci lodenového pláště, jehož mírnou rozevlátost krotí úzký kožený opasek, a superpřiléhavých kalhot z elas­tické kůže napa. 


126a116

 

Šaty s netopýřími rukávy

vel. 72 – 92

Úspěch těchto originálních šatů je založen na ostrém proporčním kontrastu: Protipólem měkce zvlněného a jakoby podkasaného živůtku s netopýřími rukávy je úzká sukně v délce nad kolena, výborný celkový dojem znásobuje splývavý žerzej.

 

125

 

Destroyed tričko

vel. 34 – 42

Dalším z řady modelů, které nezůstanou bez povšimnutí, je dlouhé žerzejové tričko se záměrně nezačištěným spodním okrajem. A protože i dezén vypadá tak trochu „zdevastovaně“, je výsledný „Destroyed-Look“ docela přesvědčivý.

 

123

 

Zkrácené tričko

vel. 36 – 44

Tričko s krátkými raglánovými rukávky končí už kousek nad pasem a co chybí na délku, je vykompenzováno na šířku. Široké rovné tričko vypadá výborně s tenkým tričkem vespod.

 

119

 

Žerzejové kalhoty

vel. 36 – 44

Elegantní žerzejové kalhoty patří k univerzálním kouskům, dá se v nich vyrazit nejen do přírody, ale i do práce nebo na odpolední bloumání po městě. Vzhledem k míře zúžení ve spodní partii nohavic se kalhoty neobejdou bez zipů, které nejen usnadňují oblékání, ale například i zasunutí nohavic do kozaček.

 

115

 

Harémové kalhoty  a Hřejivý pulovr 

vel. 34 – 42

K pořízení pulovru s originálním šálovým límcem nemusíte umět plést, ušijete ho ze silnějšího úpletu s žebrovou strukturou. Harémové kalhoty, které pulovr doplňují, vypadají nejlépe ze splývavého vlněného žerzeje.

 

124

 

Bolerko s šálou

vel. 17 – 21

Malé, ale hřejivé! Vespod hustý vlas, navrch hladká strana pravé beránčí kožešiny, to je atraktivní bolerko s dlouhým rukávem a nepravidelně zastřiženými spodními okraji. Ozdobou výstřihu je zdvojený krepový šál připnutý na patentky.

 

117