Etno vzory v hlavní roli ležérní kolekce pro plnoštíhlé krásky

uvodni

Foto: Michael Munique

 

Bez ohledu na to, kolik je venku právě stupňů, si nenechte ujít možnost vyrazit na procházku. Skvělé průvodce najdete v následujících super originálech.

 

Střihy modelů nalezenete v e-shopu, kde jsou k dispozici k zakoupení.

 

Tunika s vázačkou  

vel. 44 – 54

Během chladného počasí už v přírodě nic nekvete, ale vy můžete! Pořiďte si tuniku volného střihu s krásným dezénem, která vám momentální strohost flóry vynahradí. Romantické motivy vás rozněžní natolik, že budete i každodenním shonem proplouvat jako na růžovém obláčku.

 

tunika

 

Vzorovaný plášť  

vel. 44 – 54

Kabáty díky rozložitosti jednotlivých dílů nabízejí báječnou příležitost pro kombinování různých materiálů. Například plášť s vajíčkovou siluetou bude moc dobře vypadat ze vzorované tkaniny a jednobarevné imitace kůže, která mu dodá rebelský nádech, přitom jí k tomu stačí docela malý kousek.

  kaba-t

 

Sukně s asymetrickým volánem

vel. 44 – 54

Viskóza se nehodí jen na léto, naopak ve spojení s pulovrem a kozačkami vytvoří dokonalý look plný kontrastů. Pro tuto chvíli ovládla sukni s délkou do půli lýtek, jejíž spodní díl je asymetrický a hodně široký, proto se jeho okraj půvabně vlní, takže každý krok vyvolá dojem, že se pohybujete v tanečním rytmu.


sukne


Vlněný pulovr

vel. 44 – 54

Dvoudílný komplet z příjemného úpletu má ambice stát se nejčastěji nošeným kouskem oblečení do pohody i nepohody, dokáže totiž pěkně zahřát. A když sundáte samostatný „límec“, dá se v něm být nejen venku, nýbrž i uvnitř, a tak vás může provázet celý den.

  svetr

 

Maxišaty s vázačkou

vel. 44 – 54

Inspirací 70. lety se nedá nic zkazit. Tehdejší móda je nejsnazší cestou k vytvoření jemného dívčího vzhledu. Pokud se vám podaří sehnat látku s bordurou, vyžijte toho a umístěte na ni díly tak, aby lemovala sukni i rukávy, nakonec z ní ustřihněte také vázačku.


s-aty

 

Hřejivé kalhoty

vel. 44 – 54

Vlna je elegantní a hřejivá, nicméně v případě kalhot bude přece jen lepší, když její přednosti podpoříte přítomností podšívky. Její zásluhou pak model nabídne ještě větší komfort. Záhyby a puky dodají nohavicím plastičnost a celému outfitu příchuť noblesy.


kalhoty