Elegantní neoromantický styl s viktoriánskými prvky

móda neoromantického stylu Foto: Frank Gimm

Vysoce elegantní aristokratická kolekce v duchu neoromantického stylu obsahuje populární viktoriánské prvky – upjaté stojáčky, dlouhé rukávy, mididélku sukní… vše je podpořeno typickými materiály - transparentními látkami, krajkou i sametovými stužkami. Nechte se okouzlit romantikou dob minulých a zároveň oblečte nadčasové modely, které splňují současné módní trendy.

Kolekce je k dipozici v e-shopu na www.burdastyle.cz.

 

Halenka s maxirýškem (vel. 36 – 44)

Na kontrast svádivě prosvítavé organzy s drobnými puntíčky a přísné upjatosti střihu vsadila halenka s hustě nařaseným maxirýškem – právě ten navozuje dojem nepřístupnosti, ale zároveň zvýrazňuje i „labutí“ délku krku.

 

halenka s maxirýškem
Foto: Frank Gimm


Klasické midišaty (vel. 36 – 44)

Klasikou mezi dámskými šaty je model se zapínáním na drobné knoflíčky s těsnými rozestupy a mírně zřasenou sukní do půli lýtek, stylovými detaily jsou ozdoby ze sametových stužek.

 

Klasické midišaty
Foto: Frank Gimm

 

Světlá krajková halenka (vel. 36 – 42)

Efektní krajková halenka je z hlediska šití dosti pracná, tvoří ji spousta poměrně malých dílů, jejichž postupné sestavování vyžaduje soustředěnost, vý­sledek však za vynaloženou námahu stojí! Halenku na snímku doplňují kožené kalhoty, úspěch ale sklidí i s džínsami.

 

Světlá krajková halenka
Foto: Frank Gimm

 

Šaty Victoria (vel. 36 – 44)

Noblesní a lehké jako pírko jsou zdvojené šaty v délce do půli lýtek. Vzorovaný tyl a hladký tvil se zpracovávají jako jedna vrstva látky, spodní okraje sukně se však nesešívají a rukávy zůstávají transparentní. Šaty oplývají celou řadou rafinovaných detailů, propínáním po celé přední délce počínaje a nasmokovanými okraji rukávů konče.

 

Šaty Victoria
Foto: Frank Grimm

 

Decentní kabátek (vel. 34 – 44)

Štíhlá silueta kabátku a délka jen kousek pod linii pasu přispívají k optimální proporční vyváženosti, příjemný kontrast k matnému suknu vytváří fazona z lesklého dyšesu.

 

Decentní kabátek
Foto: Frank Gimm

 

Šaty Kate (vel. 34 – 42)

Střih s véčkovým výstřihem, projmutým trupem a mírně rozšířenou sukní ke kolenům patří k těm, které sluší téměř každé postavě – v protikladu k jeho minimalismu stojí luxusní krajkovina podložená hedvábným ponžé.

 

Šaty Kate
Foto: Frank Gimm

 

Kožený kabátek (vel. 17 – 21)

Velkou krejčovskou výzvou je také tento černý, kompletně vypodšívkovaný kabátek se stojáčkem a zapínáním na zip. Nejnápadnějším prvkem jsou rukávy s nařasenými a vysoko zdviženými hlavicemi, osobitým ozvláštněním je pak zkombinování kůže a vlněného sukna.

 

Kožený kabátek
Foto: Frank Gimm

 

Saténová zavinovací halenka (vel. 36 – 44)

Volný střih, noblesní materiál: Saténová zavinovací halenka s šifonovými rukávy působí nenuceně, černé lemy a vázačka kontrastují k světle růžové.

 

Saténová zavinovací halenka
Foto: Frank Grimm

 

Viktoriánské šaty (vel. 36 – 42)

Šaty tak trochu jako ze staré černobílé fotografie zdobí vpředu i vzadu typické špičaté sedlo, dole pak splývavý volánek. Kdysi se pod takovéto modely nosívaly korzety, dnes si jejich majitelky vystačí s nízkými šněrovacími botami a opaskem s nýtky.

 

Viktoriánské šaty
Foto: Frank Grimm

 

Plášť s velkými kapsami (vel. 36 – 44)

Nejen na procházku po vlastním panství... Přes šaty se velmi dobře vyjímá lehký tříčtvrteční plášť z šedě melírovaného valchovaného lodenu, jehož dominantami jsou velké nakládané kapsy, široké pásky a dvouřadové zapínání na černé prýmkové knoflíky.

 

Plášť s velkými kapsami
Foto: Frank Grimm