Líbí se vám v délce midi, maxi nebo nově v podobě midaxi? Hodit se vám letos budou rozhodně všechny!

maxisukne-uvod


Délka sukní hluboko pod kolena zažívá opětovný boom. Není divu, takový střih skýtá mnohá pozitiva. Nejenže předvedete světu spoustu krásného materiálu, se kterým si umí náramně pohrávat letní vánek či každý váš krok, parádně na nich vynikají i právě módní maxi vzory či plastické dezény silnějších tkanin. Pro letní období ale doporučujeme tvořit spíše ze vzdušnějších textilií, jedině tak vám bude dlouhá sukně tím nejlepším parťákem do slunných dní. Vyberte si některou z našich krasavic a nebudete litovat, jen se připravte na nápor obdivných pohledů!

 

A pokud si lámete hlavu s výše zmíněným termínem midaxi, už nemusíte. Není to totiž žádná věda, tato varianta sahá přesně mezi midi a maxi. Nebudeme si to ale komplikovat složitými termíny, jde zkrátka o sukně v té nejideálnější délce nejen co se týče pohodlného nošení,  trendy je aktuálně pasují na perfektní modely pro toto letní období.

 

Tak kterou si vyberete?

 

Nadýchané s dezénem
maxisukne-pevne-dezen

 

Skvěle drží tvar, navíc přitahuji pohledy svým neoddiskutovatelným objemem. Přitom ale striktně podtrhují dokonalou ženskou siluetu. Ať už zvolíte jakoukoliv z trendy délek,  sukně těchto parametrů vždy upoutají. A vám, jejich nositelkám, dodají na sebedůvěře a jedinečnosti, žádnou z nich nelze přehlédnout.


Maxisukně v midi délce (vel. 36 – 44)

maxisukne-burgundy-vzor

 

Retro sukně (vel. 36 – 44)
maxisukne-zluta

 

 

Áčková midisukně (vel. 36 – 44)

maxisukne-modra-vzor

 

Vzdušné a vzorované
maxisukne-vzdusne-vzory

 

Jste-li spíš fanynkami vzdušných materiálů, snadno podlehnete kouzlu někté z těchto rozevlátých lehoučkých sukní, kterým navíc na šarmu přidávají něžné a především aktuálně módní vzory. Ukázková sestava ve všech třech trendy délkách, je jen na vás, která vám učaruje.

 

Rozevlátá maxisukně (vel. 36 – 44)
maxisukne-lehka-vzor

 

 

Nadýchaná midisukně (vel. 36 – 44)

maxisukne-midi-vzor

 

 

Plus size maxisukně (vel. 44 – 52)

maxisukne-plussize-vzor

 

Jednoduché s nápadem
maxisukne-nevim-vzory

 

Někdy stačí drobná úprava či dobře zvolený vzor a výsledný efekt nezná mezí. Kontrastní sedlo, skvěle sesazené proužky nebo detail v podobě perfektně sladěné stužky a malý zázrak je na světě. Do města, na pláž i na večírek, v těchto modelech budete vždy královnou situace.

 

 

Stylová midisukně (vel. 36 – 44)

maxisukne-midi

 

 

Dlouhá zvonová sukně (vel. 36 – 44)

 

maxisukne-midaxi-pruhy

 

Sukně s výrazným sedlem (vel. 36 – 44)

maxisukne-sedlo