Bvlgari představuje novou kolekci pro podzim a zimu

sirka-bvlgari-1

 

Kombinací legendárního umu značky Bvlgari a tradice tvorby šperků a koženého zboží vzniká neodolatelná kolekce, která netrpí nedostatkem extravagance, barev nebo dechberoucích forem a tvarů.

 

Měkkost na dotek

Nový model Serpenti Cabochon na dotek působí jemně jako peříčko a s povrchem měkké teletiny připomíná hladký kabošon, typický výbrus kamenů na špercích Bvlgari. Kabelky z nové kolekce píší novou kapitolu denního stylu - nabízí dokonalou rovnováhu mezi sofistikovaností šperku a svůdnou, nonšalantní krásou.

 

sirka-bvlgari-2

 

Praktická kabelka má obdélníkový tvar a popruh přes rameno ze silného dvojitého řetězu v kombinaci s měkkou kůží. Délku popruhu lze nastavit pro nošení crossbody nebo přes rameno. Elegantní a funkční kabelka, jejíž kouzlo spočívá v mimořádné kvalitě její kůže, je extrémně měkká a lehká, ale zároveň i odolná a vyrobená tak, aby sloužila dlouho. Jejím poznávacím znamením je pozoruhodná měkkost: metodou matelassé bylo docíleno unikátního trojrozměrného efektu. Ostré zešikmené linie se potkávají nad ikonickou sponou Serpenti ve tvaru hadí hlavy a jsou zakončeny dvojitým prošíváním. Bohatost, objem a hloubka geometrického vzoru se vyrábí metodou rovesciato, kdy je vzor nejprve vyšit do kůže, která se následně obrátí naruby, což kabelce propůjčí jistou plnost a plastičnost.

 

Eklektický duch

Řada Serpenti Diamond Blast se zase pyšní avantgardním stylem. Je vyrobena ze špičkových materiálů a v nečekaných barevných kombinacích. Inspirativní kombinace šperkařského umu a kožedělného řemesla se u Serpenti Diamond Blast projevuje v moderním pojetí městského luxusu. Kabelka je určena k nošení přes rameno nebo crossbody - popruh se dá nastavit na dvě délky.

 

sirka-diamond-blast

 

Méně je více

To, že kožená kabelka může konkurovat i šperku, si vzala značka Bvlgari k srdci. Představuje kolekci miniaturních modelů Serpenti Forever. Atomic Glam je nejmenší z těchto mikro-kabelek, ale zároveň i tím největším důkazem toho, že síla, dynamika a maximalistický luxus se mohou skrývat v jakékoliv velikosti.

 

sirka-bvlgari-micor

 

Pěkně pohromadě

V nadcházející sezóně nebudou chybět ani retro-chic "košíky" Serpenti Swing, jejichž některé varianty prochází několikatýdenním výrobním procesem. Navíc kabelku zdobí několik luxusních detailů včetně šperky inspirovaného popruhu přes rameno, typické spony ve tvaru hadí hlavy, trojrozměrného řetízku a stylových třásní.

 

sirka-bvlgari-swing

Galerie: bvlgari_AW2019