Hvězda pláže můžete být i tehdy, máte-li pár kilo navíc! 

uvodni-plus


Dejte vale všem nudným kouskům ve vaší skříni a uvolněte místo novým. Pestrá letní kolekce plná šatů, sukní a kabátků vás bude bavit nejen na dovolené!


Střihy společně s českými návody jsou k zakoupení v našem e-shopu.


Kabátek se vzory

Nejméně tři funkce zastane župánek na plavky, lehký kabátek pro večerní procházky či zavinovací halenka s vázačkou v jednom. Obstojí nejenom z praktického hlediska, ale i estetického, a to zásluhou luxusního žakáru v etno stylu.

 

model-405c-02-2017

 

Romantická maxisukně

Snad každá žena má nějaký mindrák, který se snaží zatajit před okolím. Ať už jde o celulitidu, strie, nebo širší boky, všechny tyto nedokonalosti bravurně skryje dechberoucí sukně ze vzdušného, vyšívaného batistu se sedlovými kapsami a přední knoflíkovou lištou, která odhalí nohy pouze natolik, nakolik si budete přát.

 

model-410-02-2017

 

Smyslná pouzdrovka

Z pláže přímo do baru na koktejl oslňovat místní muže? V tom vám pomůže úzká sukně z organzy s fantazijním vzorem, jež má místo pásku rypsovou stužku.

 

model-408c-02-2017

 

Šaty s volány

Hlavní disciplínou, v níž ženy „krev a mlíko“ často nemají konkurenci, je zejména velké poprsí. Z této přednosti čerpají i tyto volánové šaty na ramínka se zavinovacím živůtkem a sukňovou partií se šňůrkami, jež se dají stáhnout, čímž vznikne řasicí efekt.

 

model-406b-02-2017

 

Plášťové šaty

Přibalte si do kufru také tento kousek, který vyžijete na více způsobů. Ušijete-li ho z luxusně vyhlížející látky, poslouží jako univerzální plášť přes koktejlky či róbu.

 

  model-411b-02-2017

 

Zeštíhlující maxišaty

Svislé proužky opticky zužují, to je známý fakt, proto této vlastnosti využily i maxišaty s bočními rozparky, ovšem pouze na místech, kde je to třeba. V oblasti živůtku vedou diagonálně, aby upoutaly pozornost tam, kde mají.

 

model-412b-02-2017

 

Šaty s bordurami

Zvedněte kotvy a vyplujte do víru dění v námořnicky modrých šatech, v nichž se budete cítit jako královna všech moří! Vyšívaná bordura na spodním volánu a 7/8 rukávech jim dodává půvab, decentnímu výstřihu pak drží otěže dlouhá šňůrka se střapci.

 

model-403b-02-2017