Každá je jiná, ale šortky mají rády všechny

uvod-s-ortky
Foto: vše Jonathan Klein

Šest žen bylo požádáno, aby zkombinovaly naše šortky podle vlastního vkusu.  Letní styling se všem velmi povedl, výsledný dojem je na jedničku! Chcete se také tak líbit? Navštivtě náš e-shop a popuste uzdu fantazii při šití vlastního modelu.


Šortky se zavinovacími díly (vel. 34 – 42)

Sedmadvacetiletá Jelena si u moře pročišťuje hlavu obtěžkanou studiem materiálového inženýrství. Ideální outfit pro sebe sestavila z tohoto jednoduchého topu (vel. 34 – 44), který zásluhou malých prsních záševků sedí jako ulitý, a z pěkně vymodelovaných šortek se zavinovacími díly přichycenými v bočních švech.


s-matraci


Sportovní šortky s širokou gumou (vel. 34 – 44)

Studentce lékařských věd Pattence je 20 let a když je na pláži, jsou prý sportovní šortky s ši­rokou gumou v pase, praktickými bočními kapsami a olemovanými záložkami to jediné, co k bikinám potřebuje. Pattence miluje výrazné barvy, které podporují dobrou náladu.


s-ortky

 

Pestré šortky s knoflíky (vel. 34 – 42)

Výživová poradkyně Anica zvolila model s „padacím mostem“ odkoukaným z kalhot námořnických uniforem, ve kterém vyniknou její dlouhé štíhlé nohy a který zároveň díky zlatým knoflíkům působí přiměřeně elegantně. Eleganci ostatně Anica podpořila i celkovým stylingem s luxusní halenkou.

 

pruhovane


Outdoorové šortky (vel. 34 – 44)

Maminka Debby je stále v pohybu, někdy sama, třeba na kole pro udržení pěkné postavy, jindy zase pěšky s šestiletou dcerkou. Pro horký letní den si oblék­la top bez ramínek (vel. 34 – 44) a ležérní šortky s opaskem. V topu s nařaseným předním středem a s mašličkou se může směle rozjet na pláž, zaplavat si a projít se. Top doplnila šort­kami s nakládanými kapsami, které výtečně poslouží pro uschování pokladů, které malá cestou nasbírá.  

 

outdoor-s-paskem


Kontrastní sportovní šortky (vel. 34 – 44)

Dvacetiletá Malise učí děti o prázdninách plavat a tato práce je zároveň jejím koníčkem. Dvojbarevné šortky se sedlovými kapsami jsou tedy pro ni jako dělané, protože perfektně podtrhnou její sportovní styl.  

 

s-ortky-ruzove


Krátký overal bez ramínek (vel. 34 – 42)

Na devatenáctileté Kate je její motto „life is easy“ patrné i navenek: V krátkém proužkovaném overálku s pod­kasaným živůtkem, tunýlkem na gumu v pase a efektními vázačkami v partii prsou vypadá skvěle nejen na plážové promenádě, ale i ve městě. Důmyslná sestava gumiček udrží po celý den vše na svém místě.

 

overal