Barevné potisky Pop Artu či newyorský street styl 90. let. To jsou inspirace aktuální kolekce italské značky Colmar Originals. 

 

 
sirka-colmar-mixed

Bundy Colmar Originals, od 5 539 Kč, foto: www.mcfoto.it

 

 

Podle italské značky bude kolekce pro jaro/léto 2019 zábavná. Vévodit budou nejen neutrální barvy, které mají symbolizovat americkou krajinu, ale také barevné a kostkované látky po vzoru newyorského street stylu či výrazných potisků Pop Artu 60. let. 

 

sirka-colmar

 

 

 

 

Cesta po Americe

 

Kolekce pro letošní jaro/léto vychází z charakteristik amerických trendů. Nádech východního pobřeží se promítá do barevných bloků a madrasových kostkovaných látek, které mají evokovat street styl pulzujícího New Yorku. Dojde i na odstíny béžové, smetany nebo zemité. Stejně jako dlouhé přírodní plochy Ameriky. A jakmile se dojede až na západní pobřeží, ke slovu přichází výrazné barvy a pestrost: červená, zelená, fuchsiová či elektrizující modrá. Měli byste v nich vidět rušné kalifornské pláže. Ale také výrazné potisky Pop Artu.

 

sirka-colmar-unisex

Unisex Colmar Originals, od 5 274 Kč, foto: www.mcfoto.it

 Kombinace materiálů

 

Látky nalézáme od matného po super lesklé lamina, od průhledných po plastické rafinovaně kombinované s klasickou bavlnou, nylonem a mikrovláknem.

Speciální kolekci zakoupíte v oficiálním internetovém obchodu značky COLMAR.