Stylingový tip tentokrát cílí na absolutní klasiku – úzké kalhoty. Víte, jak na ně?

look-uvod

 

Jejich uplatnění nezná mezí. Svým střihem jdou naproti mnoha nestárnoucím outfitům, které vám přirostou k srdci a my vám naservírujeme nejnovější look měsíce věnovaný právě těmto univerzálním úzkým kalhotám.


Jste členkami jejich fankubu nebo se teprve odhodláváte po nich sáhnout? Vězte, že se jejich střih přizpůsobí téměř každé postavě. Necítíte-li se v nich zatím příliš komfortně, zkuste krátký pulovr či blůzu vyměnit za ty v prodloužených délkách, vyhýbat se nemusíe ani úpletovým šatům či kardiganům, splní svůj účel a dodají vám sebevědomí rozhodnout se po těchto úzce střižených kalhotách také sáhnout. V kombinaci s těžšími zimními botami, objemnými svršky i vrstvením horních dílů totiž vypadají vždy náramně!


Nehcete-li příliš poutat pozornost, volte tlumené odstíny, koneckonců jsou v kurzu, nic ale nezkazíte příjemným pastelovým akcentem, třeba v pdobě hřejivého kulíška.

 

  look-leden-skladacka

Bavlněné kalhoty model 106, Burda Style 09/2021 nebo v našem eshopu 1 dlouhý svetr H&M, 899 Kč 2 minikabelka Twinset, eobuv.cz, 2190 Kč 3 prošívaný kabát Mango, 2499 Kč 4 čepice Acne Studios, 3190 Kč 5 kožené boty Koi Footwear, zalando.cz, 1230 Kč

 

look-kolecko

Galerie: LEDEN: LOOK MĚSÍCE
Kalhoty  model 106 Pulovr se zipem Prošívaný plášť Kožené boty Minikabelka Čepice