Naprostá klasika. Pilíř dokonalého stylu. Trenčkot. Máte už ten svůj?

look-uvod

 

Bez ohledu na roční období, nadčasový univerzální plášť s letitou historií vás skvěle doprovodí každým z nich. Pokud vám v šatníku doposud chyběl, je na čase to napravit. Trenčkot v odlehčené jarní verzi oceníte, ať už jej vynesete kamkoliv. Není univerzálnějšího kousku. A když si jej ušijete přesně podle svých představ nebo barevných preferencí, zaručeně jej skoro nesundáte.

 

Provedení z březnového vydání Burda Style vyhlíží zepředu naprosto klasicky. Nechybí tradiční propínací optika, jednostranné sedlo i vázačka s přezkou, zadní díl ale nabízí lákavou variaci – prostorný protizáhyb. I přesto jej ale můžete opticky přestřihnout v pase vázačkou, tradičně přehlížejte její přezku a vázejte ji jen na volný uzel.


K stylové kombinaci není dlouhá a složitá cesta, jako svrchí vrstvu můžete trenčkot obléci vpodstatě k čemukoliv. Nám se zalíbila jarní varianta, která již počítá s příjemně teplým počasím. Jednoduché šaty  rovných liníí a k nim dolpňky ovlivněné retro stylem. Aktuální megatrend válcuje všechny módní kolekce a vedle výrazného vzhledu láká i na pohodlí při nošení. Široké podpatky umožní vyrazit v nich klidně na celý den.

  look-kveten-skladacka

Trenčkot, model 113, Burda style 03/2022 1 šaty More&More, 2499 Kč 2 náušnice COS, 25€  3 sluneční brýle Zara, 499 Kč 4 sandálky Steve Madden, zalando.cz, 3080 Kč 5 taška ARKET, 49€


look-kolecko 

 

Galerie: KVĚTEN: LOOK MĚSÍCE
Trenčkot model 113 Šaty Slluneční brýle Sandálky Náušnice Taška