Stylingový tip na měsíc květen disponuje pohodlím i stylem.

loook-kveten-uvod

 

Jen co se počasí umoudří, tyhle kalhoty si užijete dosyta! Trend v podobě ležérních kousků pronikajících do běžného vycházkového šatníku se nám moc líbí. Proto vám v květnovém díle stylingového tipu Look měsíce nabízíme inspiraci v podobě pohodlných kalhot s gumou v pase, které vypadají skvěle, ať už jim propůjčíte jednobarevný vzhled nebo se barevně odvážete a sáhnete po pestrobarevném žerzeji. 

 

Přestože se nabízí především varianty s obligátní mikinou či jednoduchým tričkem a nepostradatelnými keckami, neodoláme naservírovat vám tyto krásky ve společnosti kousků, které jim propůjčí také sexy ženskost. Crop top je must have sezóny, pokud se však na něj necítíte, není nic jednoduššího, než jej nahradit jednoduchou halenkou  – třeba s ramenními vycpávkami. Teplejší počasí slibuje prostor pro vynesení stylových pantoflí, pro něž jistě letos najdete i mnoho dalších stylových využití. Pak už stačí jen vyšperkovat se drobnostmi, které udávají styl a vyrazit kamkoli se vám zamane!

 

 

look-kveten-skladacka

 

Kalhoty, model 116A z březnové Burda Style nebo k dispozici v našem eshopu 1 top LeGer, aboutyou.cz, 649 Kč 2 sluneční brýle Ray Ban 2790 Kč 3 kabelka Ralph Lauren 7299 Kč 4 bavlněné náramky Dior 420 $ 5 pantofle Vasky 1399 Kčloook-kveten-kolecko

Galerie: KVĚTEN: LOOK MĚSÍCE
Kalhoty model 116A Top LeGer Pantofle Sluneční brýle Bavlněné náramky Kabelka