Dokonale oblečená nevěsta na velký den

uvod-svatebni  

Foto: vše Nicole Neumann


Svatební den je nezapomenutelným okamžikem v životě, a proto je důležité mít všechno připravené do sebemenšího detailu. Týká se to samozřejmě i šatů nevěsty, které musejí být naprosto perfektní. Je na vás, jestli zvolíte klasické, korzetové, zkrácené nebo s dlouhou vlečkou, důležité však je, abyste se v nich dobře cítila a aby se sen o dokonalé svatbě stal skutečností.

 


Úzké šaty s vlečkou (vel. 36 – 44)

Dlouhou róbu pro nevěstu nařasenou na předním středu a v ramenou doplňuje vysoký přední rozparek a zejména majestátní vlečka. Šaty jsou zdvojené a navíc vypodšívkované.

 

s-vlec-kou

 

 

Šaty s límcem do vázaček (vel. 38 – 46)

U princeznovských šatů zvítězilo velmi zdařilé spojení taftu a organzy. Obě látky se zpracovávají jako jedna vrstva, ovšem rukávy zůstaly kvůli většímu efektu nepodložené a jsou jen z trans­parentní organzy. Romantickou ozdobou je maxilímec z lesklého saténu s přinechanými vázačkami.

 

velka-svatba

 

 

Krátké korzetové šaty (vel. 34 – 42)

Na první pohled to možná ani není patrné, ale šaty s korzetovým živůtkem a bohatě nařasenou sukní z vyšívané organzy patří k „materiálově náročnějším“ modelům, výsledek však opravdu stojí za to!

 

kratke

 

 

Šaty se stojáčkem (vel. 36 – 44)  

Polopřiléhavé, měkce splývavé šaty se směrem dolů výrazně zužují, kvůli pohodlí při chůzi je proto rozparek v zadním švu naprosto nezbytný. Dominantou šatů je horní partie se stojáčkem a ostře zkosenými americkými průramky.

 

za-krk

 

 

Korzetové šaty (vel. 34 – 42)  

Bílé korzetové šaty s širokou taftovou sukní vespod zdobí od pasu dolů kaskády organzových volánů. Živůtek bez ramínek vyžaduje zpevnění kosticemi, a to ve všech svislých členících švech.

 

kr-eslo

 

Našla jste ty pravé? Střih můžete zakoupit v prokliku názvu šatů nebo na e-shopu.