Jeden střih, více délek: šortky, bermudy i harémky

uvod-kalhoty

Foto: Moritz Zauner

Pouhých dvanáct kroků vám bohatě postačí k ušití hned pěti modelů, které unosíte od jara až do zimy. Střih a návod nalezenete v novém vydání Burda Easy podzim/zima 2016

 

Všechny modely jsou ve velikostech 34 – 44

 

Šortky 4 A

Nestárnoucí vzor kohoutí stopy snad nikdy nevyjde z módy, a tak s ním rozhodně nešlápnete vedle ani na šortkách!

 

s-ortky-4-a  
Foto: Moritz Zauner

 

Bermudy 4 E a Culottes 4 B

Za exkluzivním vzhledem jednoduchých bermud (4 E) stojí luxusní žakárová tkanina s vytkávanými orientálními vzory, která je spolu s puky vypracovanými jako sámky povznese na vyšší level. Jejich jedinečnost rozhodně nenaruší jednobarevný top a s blížící se vlnou ochlazení také bleskurychle ušitý objemný svetr. 

Ráno oblékněte halenku a nazujte lodičky pro pracovní look, odpoledne je pak vyměňte za tenisky. Pohodlné culottes (4 B) s gumou v pase vám budou dělat příjemnou společnost, ať už půjdete na jednání, nebo na nákup.

 

culottes4-b-a-bermudy-4-e  
Foto: Moritz Zauner

 

Kalhoty 4 C

Kalhoty harémového střihu z melírovaného žerzeje v ležérním stylu se hodí k podobně laděným kouskům v oversize velikosti.

 

kalhoty-4-c
Foto: Moritz Zauner

 

Harémky 4 D

Široké lemy přišité k nařaseným spodním okrajům nohavic krotí splývavost žerzeje a široký střih harémek se sníženým sedem, k nimž se perfektně hodí oversize vzdušné tričko ze stejné látky jako kalhoty.

 

hare-mky-4-d
Foto: Moritz Zauner