Étericky rozevláté, s něžnou krajkou nebo svůdně přitažlivé svatební šaty

uvodni

Foto: Nikol Bartzoka

Každá žena má o své svatbě jiné představy, ale v jednom se shodují – vše musí být perfektní! A jelikož je nevěsta dominantou celé té slávy, není divu, že výběrem šatů tráví dlouhé hodiny. Jestliže stále hledáte ty pravé a ne a ne je najít, co tak si je ušít?  

 

Střihy včetně českých návodů je možné zakoupit v našem  e-shopu.


Okouzlující víla

vel. 36 – 44

Šaty, ve kterých předčíte dokonce i pověstnou krásu éterických elfek, si můžete klidně ušít sama. Jejich dlouhá sukně je bohatá na řasení a sklady, které jí dodávají měkkou fazonu, s níž bezchybně ladí nadrapované légy zkrášlující pas a také přední výstřih, z těch pak na ramenou vyrůstají ve větru povlávající „křídla“.  

 

vi-la

 

Milovnice tradic

vel. 36 – 44

Klasika funguje vždycky! Vyznavačkám tradice by mohly udělat radost šaty, které kombinují osvědčené materiály, jako jsou lesklý satén a něžná krajka. Velkou výhodou jsou dlouhé rukávy, které nabízejí skvělé řešení do rozmarného počasí, přitom jejich transparentnost vdechne modelu osvěžující lehkost.

 

klasic-ka

 

Okázalá svůdnice

vel. 34 – 42  

Možná vám šaty s přiléhavou siluetou připadají pro svatbu jako příliš odvážná alternativa, ale když si pod ně vezmete správné prádlo, bude výsledný dojem dechberoucí. S vytvořením graciézní linie vám navíc pomůže také korzetový živůtek a záševky vymodelovaná sukně, jejíž spodní okraj postupně nabývá na šířce. Funkce vlečky se tentokrát ujal velký godetový díl.

 

svudnice

Spanilá Afrodité 

vel. 34 – 42

Úchvatná róba ideální pro letní svatbu se inspirovala antickým uměním a vsadila na empírový šev, který dělí šaty na miniaturní živůtek a hustě nařasenou sukni, přičemž oboje lemují rýšky, ovšem rozdílných rozměrů. Protože jedinou pojistkou jsou špagetová ramínka, jejichž délka se upravuje velikostí mašličky, nezapomeňte je svázat pevným uzlíkem.

 

bohemka