Krátký, delší, s volánky či kapsami – jeden střih pro více variant blejzru

uvod


Černý blejzr? Ten už určitě minimálně jeden máte. Vaše šatní skříň nutně potřebuje upgrade! Oslnivý glamour vám do ní vnese cool kabátek. 


Máte zájem o nějaký konkrétní střih z časopisu, který už není k dostání? Napište nám na burdastyle@burda.cz. Bude-li to v naší moci, přidáme ho do našeho e-shopu formou elektronického střihu ke stažení.

 

Z žakárového lamé

vel. 34 – 44

Žakárový kabátek je pravý týmový hráč. Ochotně se dělí o pozornost s oblečením vespod, a to především díky tříčtvrtečním rukávům a výstřihu, který je tentokrát bez límečku. Sladit celý outfit s barvami vzoru vám sice chvilku zabere, ale móda je přece zábava.

 

zakar

 

Z imitace kůže napa

vel. 34 – 44

K hvězdnému stylu vám dopomůže metalická látka. Za jejího přispění se dokonce i z jednoduchého kabátku vmžiku vyloupne zářivý kousek, který je na večírek jako dělaný, a vůbec nezáleží na tom, jestli zip zapnete až pod bradu, necháte částečně rozevřený nebo úplně rozepnutý. 

 

kuze

 

Z buklé s lurexovými vlákny

vel. 34 – 44

Buklé je pro podzim naprosto ideálním materiálem, navíc mu moc sluší i všelijaké ozdobné detaily, jako jsou volány a šůsek, které mu dodávají okouzlující šmrnc. Zkrášlovací proceduru pak můžete ještě završit jemnou portou kolem průkrčí. Pokud vám bude chladno oblečte si rolák, byla by opravdu velká škoda zakrýt ji šátkem.

 

bukle

  

Foto: Burda Easy P/Z 2017