Materiál, který nikdy neopustí přední příčky oblíbenosti. Džínovina všech vzhledů a gramáží je vždy v kurzu!

denimeblues-otvirak

Seznamte se s trojicí denimových kousků z našeho eshopu, které se ihned stanou stálicemi nejen ve vaší výbavě na letošní dovolenou. Oblíbený materiál, který nikdy nestárne, lehce unese inovativní řešení jindy klasických střihů, aniž by ztratil cokoliv ze své univerzálnosti. Rýšky na bundě, obloučkové lišty na šortkách nebo trik se zavinováním – to vše si zamilujete na první pohled.


Džínová bunda s rýšky (vel. 34 – 44)

denimeblues-dziska

Není snad univerzálnější kousek, než je klasická "džíska". Proč ji ale tentokrát neoživit netradičně romantizujícím prvkem. Bohaté rýšky v délce a na rukávech nemají začištěné lemy, dotváří tak nedbale elegantní ráz  denimové bundičky, která si najde místo v mnoha aktuálních outfitech.

denimblues-bunda-vyska

 

 

Šortky z lehkého denimu (vel. 36 – 44)

  denimeblues-sortky

Kouzlo šortek z odlehčeného denimu nespočívá jen v znovuobjeveném střihu s vysokým pasem a rozšířenými nohavicemi. Sedlové kapsy zdobí lišty s obloučky, které odlehčují jinak strohý charakter tohoto letního "must have" kousku.

denimblues-sortky-vyska

 

 

Džínová sukně (vel. 34 – 44)

  denimeblues-sukne

Na první pohled vypadá klasicky, když ji ale prozkoumáte zblízka, objevíte rafinovaný systém zavinování, který využívá hry s protisklady. Nepostradatelný vysoký pas a široká vazačka vytváří sexy siluetu přesýpacích hodin.

denimblues-sukne-vyska