Ležerní modely pro malé drsňačky ve vel. 116 – 140

uvodni

Foto: Daniela Reske


Růžovým šatičkám a nařaseným sukýnkám už odzvonilo a na místo roztomilosti se vetřela rebelie. Frajerky školkou či školou povinné chtějí být in!


Všechny střihy nalezenete v e-shopu, kde jsou k dispozici k zakoupení. 


Pohodlné džegíny a Mikina s kamínky

vel. 116 – 140

Legíny plus džíny rovná se džegíny. Výsledkem tohoto spojení jsou super úzké denimové kalhoty s gumou v pase pro každou příležitost. K nim se bude skvěle hodit mikina ozdobená polokruhovými epoletami s kamínky a korálky v partii ramen. 

 

138b

 

Rebelské džíny a Koženkový křivák

vel. 116 – 140

Nevyhazujte staré džíny, byla by jich škoda. S trochou úsilí z nich ušijete zcela nové pro vaši dceru a pokud je vylepšíte prošívanými náložkami, budou se hodit do školy i na kolo. Rockerský look vykouzlíte společně s křivákem z kůže nebo její imitace.

 

143


Mikina s vysokým límcem a Elastické džíny

vel. 116 – 140

Starostlivé maminky, pozor! V parádní mikině s kovovými zipy v bočních rozparcích bude krk vašich dětí ochráněn proti chladu díky vysokému stojáčku se stužkou, a tak si vítr může vlát ostošest na skateboardu i na in-linech. Venkovní aktivity dají oblečení někdy pořádně zabrat, ale holky, co se chtějí líbit, přece nemohou pořád nosit tepláky. Skvělý kompro­mis nabízejí kalhoty z elastické džínoviny s gumou v pase.

 

138a  


Mikina à la křivák

vel. 116 – 140

Klasický křivák vyměnil kůži za teplákovinu, kovové zipy za jeden plastový, k tomu přidal velkou kapuci a lištové kapsy i lemování z žebrového úpletu. V nové podobě je však stále trendy a moc mu to sluší.

 

142