Kolekce Black & White vás přesvědčí, že černobílá klasika není nuda! 

uvdnii

 Foto: Magnus Lechner

V módním světě se barevné trendy neustále střídají, co však zůstává neměnné nejen pro business dress code, je nadčasová černá a bílá.


Střihy společně s českými návody jsou k zakoupení v našem e-shopu.  

 

Šaty se zavinováním

vel. 36 – 44  

Hravé kontrasty na asymetrických šatech vzbudí pozornost okolí, které nepochybně zaregistruje jak černý pásek na bílém podkladu, tak i bílé prošívání na černém.

 

model-116a-07-2017

 

 

Koktejlové šaty

vel. 36 – 44

Malé černé snad nikdy neomrzí, proto se určitě vyplatí mít alespoň jedny ve skříni, navíc jejich využití nezná mezí. Tyto koktejlky se skládají z úzké pouzdrové sukně a zavinovacího živůtku s přinechanými ramínky, které po jejich překřížení vytvoří přitažlivý kapkovitý výstřih a vzadu se zavážou na mašli.

 

model-114-07-2017

 

Hedvábná halenka

vel. 36 – 44

Příjemná lehkost vás bude provázet na každém kroku, a to zásluhou volné halenky ze splývavé látky se dvěma pěknými stranami. Její oboustrannost je důležitá kvůli viditelné vnitřní straně volánů, které nahradily rukávy.

 

model-119-07-2017

 

Bomber à la halenka

 vel. 72 – 88

Bomber obvykle slouží jako kabátek, avšak tento může klidně sehrát roli halenky, ať už s podšívkou, či bez ní. Míru hloubky rozparku ve výstřihu si nastavíte pomocí zipu, ke kterému je přišitá nepřehlédnutelná stužka. Zdobný prvek taktéž představuje řasení na vícero místech.

 

model-104b-07-2017

 

 

Business kalhoty

vel. 36 – 44

Výhoda ležérně elegantního outfitu spočívá v tom, že je pohodlný a zároveň se hodí třeba do kanceláře. Tato kritéria bezesporu splňují i volné kalhoty z lehkého krepu, které uvítáte zejména v horkém počasí. Zapínají se na zip v bočním švu a ještě k tomu mají vázačku provlečenou nařaseným páskem.

 

model-106b-07-2017

 

Průhledná halenka

vel. 36 – 44  

Pod halenku z průsvitné organzy s vetkaným vzorem bude nutné obléknout spodní top, aby neodhalila víc, než se sluší, svůdná bude i tak ažaž. Zkrotit její objem můžete výrazným opaskem, který zároveň přispěje ke zdůraznění atraktivní ženské siluety.

 

model-115a-07-2017

 

Kontrastní pouzdrovka

vel. 36 – 44

Léty prověřený tvar se osvědčil ženám nejrůznějších křivek, a tak není důvod k tomu, aby pouzdrová sukně vymizela z našich šatníků. Ba naopak, jen prochází všelijakými obměnami, třeba jako v případě modelu se zavinovacím efektem a kontrastními pruhy, které tvoří pásek, přední léga a lemy.

 

model-113-07-2017

 

Tričko s šůskem

vel. 18 – 21

Lem kolem výstřihu spolu s raglánovými rukávy nasvědčují tomu, že půjde o obyčejné tričko. Pokud však na něm vypracujete záševky, ke spodnímu okraji přišijete šůsek a dozadu všijete zip, z volnočasového oděvu se rázem stane půvabná halenka nejen pro formální příležitosti.

 

model-110-07-2017

 

 

Halenka s balonovými rukávy

vel. 36 – 44

Klasická bílá halenka je sázkou na jistotu, přesto to chce sem tam něco nového a právě proto je tu alternativa, která se obejde bez límečku i knoflíků. Namísto toho má ve výstřihu ozdobnou rypsovou stužku, zapíná se na patentky, balonové rukávy zakončují lemy a nesešité spodní díly jí spolu s širokým střihem dodávají vzdušnost.

 

model-115b-07-2017