A blogerka Mademoiselle Iva opět v akci! 

uvodni

 

Halenka se neztratí v šatníku žádné z nás! Hodí se stejně dobře na pracovní schůzku i na volný čas, proto střih na ni nechybí snad v žádném vydání Burdy Style. V květnovém čísle najdete hned tři varianty halenky s volánkem a vázačkou a právě tento model zaujal také slovenskou blogerku Mademoiselle IVA, se kterou jsme vás seznámili již před časem.

 

Na další její práce můžete mrknout do archivu zde nebo zde

 

„Pri listovaní Burdy mi padla do oka blúzka, ktorá bola na troch rôznych modelkách resp. z troch rôznych látok. Na dvoch ma vôbec neoslovila a na tretej, tejto ružovej, som išla oči nechať :) Veľmi pekný materiál, farba a krásne nastylovaná modelka. Látku som nemala kúpenú, ale našli sme zbytky látky v odtieni off-white t.j. taká tá kriedová alebo ako by som ju nazvala,“   říká mladá blogerka z Banské Bystrice. 

 

halenka

 

„Vybrala som (dosť komplikovaný) strih a mama ho rozložila na látku. Obkreslili sme, vystrihli a snažila som sa ju ušiť podľa obrazovej prílohy a školy šitia. Ešte by som zabudla doplniť info, že strih je na pre krátke dámske velkosti t.j. do cca 160 cm telesnej výšky, ale nebojte sa. My sme si zobrali veľkosť podľa ostatných mier (prsia, pás, boky) a dĺžku sme si o pár cm predĺžili,“  dodává Iva. 

 

iva

 

Stojíme si za tím, že móda má být zábava a proto nás moc těší, když vidíme, jak si dokážete z časopisu vzít inspiraci a konkrétní model poupravit tak, aby vyhovoval a slušel právě vám. Iva zvolila nádherný materiál a v bílém odstínu jí halenka opravdu moc sluší. Outfit, který zvolila je nesmírně chic! Více o tom, jak se jí při šití dařilo i jaké další outfity vytvořila, se dozvíte u ní na blogu.   

 

Napiště nám a pochlubte se i vy s tím, jak se vám šití podle Burdy Style daří. Staňte se inspirací pro ostatní!