Jak dokonale nastartovat lení sezónu? V sexy overalu! Look měsíce června sází na ženskost!

look-uvod

 

Obvykle bývá spíš sportovního charakteru, jakmile ale získá rafinovaným zavazováním a romantickými vzory na eleganci, nelze mu odolat. Vzdušný overal je ideálním letním oděvem, který si najde místo i ve vašem prázdninovém kufru. Spolehlivě v něm totiž prodovolenkujete celý den, poradí si s pláží, posezením v kavárně i večírkem při zapadajícím slunci.

Než se do něj pustíte, vyberte vhodný materiál, vynikne jak v jednobarevné, tak ve vzorované variantě. A vybírat k němu doplňky? Tentokrát to bude hračka. Můžete jej totiž kombinovat naprosto se vším. Nám učarovaly opět oblíbené nepřehlédnutelné klobouky, tak si aspoň jeden taky pořiďte, jistě v něm zazáříte jako filmové hvězdy.

A aby vám nechybělo pár centimetrů, o které jsou líbivě zkrácené nohavice, přidejte si je na širokých pohodlných podpatcích sandálků, které svěle prodlouží vaši siluetu aniž by vás omezovaly v pohybu. 

 

 

look-cerven-skladacka

Overal, model 101, Burda Style 06/2020 nebo v našem eshopu 1 sandálky Steve Madden, 2940 Kč 2 klobouk House, 249 Kč 3 lesk na rty Tom Ford 1085 Kč 4 náušnice Mooyyy 1800 Kč 5 kabelka Michael Kors 5290 Kč

 

look-kolecko

 

Galerie: ČERVEN: LOOK MĚSÍCE
Overal model 101 Sandálky Slamák Kabelka Náušnice Lesk na rty