Nevinná, okouzlující, ztělesňující čistotu i svěžest. Navíc odráží ostré sluneční paprsky...ideální pro letní dny, nemyslíte?

bila-uvod

 

Máme ji vesměs za nadčasovou, proč by ale nemohla být také žhavým trendem? Bílá jako highlight tohoto léta okouzlila nejeden módní dům a ovládala nejednu módní kolekci a stejně jako si získala módní svět, si právě teď v podobě bílých modelů z Burda Style získá i vás.

 

Obléci se do bílé doslova od hlavy k patě je nyní doslova in. Dříve tak zatracované bílé doplňky také letos ztratily své stigma, a můžete tak vybírat i mezi detaily vyvedenými v barvě nevinnosti. A jaké opanuje materiály? Ani v tomto ohledu není bílá vybíravá. Sluší zkrátka všemu a všem.

 

Noste ji v podobě jednoduchého bílého trička z bavlněného úpletu, užijte si ji jako splývavé lehoučké šaty z hedvábného saténu nebo se zakoukejte do overalu z džínoviny vyvedené v bílé. A to je jen malý výčet základních kousků, kterým není radno se v současnosti vyhýbat. Pokud by vám ale přišla vhod inspirace modely, které si můžete vytvořit do detailu podle svých představ, zkuste si ušít některý z našich bílých tipů. Najdete je v našem eshopu, vše potřebné tedy získáte se stažením vybraného střihu a můžete se ihned pustit o přeměny vaší letní garderoby v sněhobílou záplavu trendů.

 

 Halenka s organzou (vel. 36 – 44)

bila-halenka-organza-kolecko

 

 Letní áčková sukně (vel. 36 – 44)

 bila-sukne-kolecko

 

Dvoubarevné tričko (vel. 34 – 42)

bila-trico-kolecko

 

Bílý kabátek inspirovaný džískou  (vel. 34 – 42)

bila-kabatek-kolecko

 

Volné midišaty (vel. 36 – 44)

bila-saty-midi-kolecko

 

 Letní šaty s dírkovou výšivkou (vel. 36 – 44)

bila-saty-vysivka-kolecko

 

 Kalhoty s vysoko umístěným pasem (vel. 72 – 88)

bila-kalhoty-kolecko