Pokud si žena kupuje nové boty, většinou sáhne po těch v černém odstínu, neboť právě ty se nejjednodušeji kombinují. Což je ovšem trochu škoda. I barevné boty dokáží vypadat naprosto senzačně, pokud se správně sladí. S naším průvodcem to navíc hravě zvládnete i vy.

tenisky

Modré, fialové, růžové nebo červené tenisky

Hned na začátek si povíme, jak správně stylizovat dámské fialové tenisky. Právě ty totiž bývají tím největším oříškem. Někomu mohou sice fialové tenisky připadat nevzhledné, pokud je ale zkombinujete s květovanými šaty nebo sukní a koženkovou bundu, vypadají naprosto perfektně. Naopak modré dámské tenisky si budou skvěle rozumět s denimem, ale také s výraznější zelenou barvou.

Vynechat nesmíme ani tolik oblíbenou růžovou barvu. I když by se vám na první pohled mohly zdát růžové tenisky jako zbytečná investice, pokud se váš šatník převážně skládá z šedé nebo béžové barvy, určitě jděte do toho. Růžová si s šedou a béžovou totiž fantasticky rozumí.

Kromě růžové barvy ženy milují také smyslnou červenou. Jestliže se navíc nebojíte trochu experimentovat, červené tenisky kromě toho, že se hodí k černobílým kombinacím, k denimu a ke květovaným šatům, budou výborně vypadat i s khaki zelenou barvou.

Zlaté, bílé a černé dámské tenisky

Další záludností mohou být zlaté dámské tenisky. Ty se přitom dají snadno stylizovat, pouze z nich má mnoho žen strach. Nejlépe budou vypadat s odstíny růžové a běžnému outfitu dodají neočekávaný šmrnc.

Naopak za vůbec největší klasiku se považují bílé a černé dámské tenisky. Ty se hodí k elegantním, sportovním i ležérním outfitům a unosíte je pro všechny příležitosti. Stejně tak neutrální jsou pak béžové, hnědé, krémové či šedé tenisky dámské. Ať už ovšem hledáte jakoukoliv barvu, CCC si pro vás připravilo tenisky dámské ve všech možných odstínech, abyste si mezi nimi ty pravé vybrala i vy. Výhodou navíc je, že kromě řady kamenných poboček po celé České republice, nabízí obchod CCC možnost nákupu přes internet, což vám může značně ušetřit čas.

Jak kombinovat barevné fashion kousky?

Zkombinovat více barevných kousků, dokáže být náročné. Jakých barevných kombinací je dobré se držet, aby celkový dojem z výsledného outfitu působil skutečně dobře? Jestliže si nejste s kombinováním barevných prvků jistí, máme pro vás jednoduchého pomocníka – takzvaný barevný kruh. S jeho pomocí totiž chybu zaručeně neuděláte.

Jestliže chcete kombinovat rovnou tři různé barvy, stačí, když si do kruhu libovolně vložíte pomyslný trojúhelník. Jeho vrcholy vám vždy krásně ukáží na tři barvy, které společně budou skutečně ladit.

Stejně tak snadno ale můžete zkombinovat i dvě sousední barvy z barevného kruhu. Například taková červená a růžová dokáže být opravdovou pastvou pro oči. Dvě ladící barvy získáte i tehdy, pokud do kruhu vložíte jednu pomyslnou čáru. Její dva konce vždy ukáží na barvy, které lze rovněž snadno stylizovat.

Je tedy jen na vás, jak přesně barevné tenisky dámské zkombinujete. Rozhodně se ale nemusíte bát ani výraznějších odstínů.