Okouzlující zimní outfity z hřejivých látek ve studených tónech 

uvod


Ledovému království zpravidla vládne bílá, ta si tentokrát přizvala na pomoc růžovou, vínovou a dokonce i černou. Společně vytvořily silný tým, který nenechá nikoho chladným.


Celá kolekce z  Burdy Style 12/2018

 

Žakárové šaty

Zavinovací efekt korunovaný úzkou légou, která sahá až do pasu, sice šaty posouvá do elegantní zóny, nicméně žakárový úplet s kytičkovým vzorem jim zase dodává dostatečnou porci nenucenosti. Výsledek tak s přehledem zvládne formální i neformální akce, rozhodující slovo budou mít doplňky.

 

foto3  

 

Romantické tričko

Hlavní předností triček je přizpůsobivost. Tu zachováte, když alespoň jeho horní partii ušijete z pružného úpletu, na asymetrický volán potom můžete použít lehký krepdešín. Zásluhou jeho umístění a šířky spodního okraje nebude ani v nejmenším bránit komfortnosti modelu. 

 

foto9

 

Hřejivý kabátek

Plastické buklé je ideální do chladnějšího počasí, obzvlášť jestli mu vydatnou podporu poskytne podšívkovina, která nejen vytvoří další tepelnou vrstvu kabátku, ale zároveň usnadní oblékaní – vklouznete do něj jako nic. Filigránské zdobení pak obstarají třpytivé kamínky lemující průkrčí.

 

foto8  

 

Sněhobílá halenka

Košilový střih možná odkazuje na pánskou garderobu, ale jednotlivé detaily nadýchané halenky jsou ryzí ženskost. Několik lehkých dotyků černou na bílé látce s jemnými puntíčky nebude nijak limitovat paletu dalších částí outfitu, tato barevná variace se v podstatě snese se vším, klasikou počínaje a modernou konče.

 

  foto6

 

Sukně z buklé

Už vás standard poněkud omrzel? Pořiďte si křížence mezi pouzdrovou a zavinovací sukní. Díky přiměřeně vysokému sedlu bude krásně držet na bocích a díky chytře navrženým předním dílům neodhalí ani kousíček kůže navíc, a to i pokud se v ní posadíte zcela pohodlně. 

 

foto2  

 

Flaušový kabátek 

Plášť nebo pelerína? S dilematy se kolikrát potýkáte od rána do večera, a tak abyste byla ušetřena rozhodová-ní přinejmenším v tomto případě, je tu model, který těží z obou. Jedním z převzatých prvků je volná silueta, ta ovlivnila i tvar rukávů. Asymetrické zapínání na omezený počet knoflíků zase nechá vyniknout příjemný barevný odstín flauše. 

 

  foto5

 

Půvabné šaty

Něžné akcenty a jemná růžová vám uberou roky a vdechnou dívčí půvab hodný éterické bytosti. Poměrně vysoký volán přitom dodá vaší chůzi dynamiku, takže všem bude jasné, že za tou křehkostí se skrývá velká síla a sebejistota.

 

foto1  

 

Krepová halenka

Líbí se vám šála omotaná kolem krku, ale nebaví vás ji neustále upravovat, když vám sklouzne z ramen dolů? Halenka s umně naaranžovaným svrchním dílem by vaši touhu po dokonalém řešení mohla uspokojit. Mimoto vůbec nezáleží na tom, jak aktivní v ní budete, vše zůstane tam, kde má.

 

  foto7

 

Foto: Sabine Dürichen, Burda Style 12/2018