Takové, které užijete právě teď!

sirka-plaste

 

Venku se už začíná ochlazovat a léto se ještě snaží prodat svou poslední sílu. Co na sebe? Ranní chlad přejděte v lehkém plášti, který vám bude slušet i odpoledne, kdy se letní slunce bude ještě hlásit o slovo.  

 

Plášť à la 60.  léta

Po ránu už bývá chladno a blížící se změna ročního období je znát ve vzduchu, a tak je načase pomýšlet na další vrstvu. Perfektní volbou do nevyzpytatelného počasí bude hřejivý plášť, který díky bílým proužkům a raglánovým rukávům v kontrastní barvě vůči ostatním dílům připomíná typickou bundu amerických vysokoškoláků.

 

sirka-plast-116

 

Blejzrový plášť

Blejzr nebo plášť? Zcela jednoznačně si tento kabát vzal od každého jen to nejlepší a výsledek je fenomenální! O pěknou siluetu se stará především vázačka v zadní partii, díky níž ho lze dle potřeby vytvarovat. Zapínání zajišťuje pouze jedna velká patentka, a tak jeho čisté linie nejsou ničím narušeny.

 

sirka-plast-101

 

Zavinovací kabátek

Staňte se inovátorkou se sklony k odvážnému experimentování a ušijte si zavinovací kabátek s doširoka otevřenými maxiklopami přinechanými k předním dílům. Nakonec ho ještě okořeňte výraznými černými lemy, které podtrhnou jeho měkkost a dodají mu nádech výjimečnosti. Neobvyklou asymetrii zajistí rafinované zapínání, resp. způsob protažení vázačky v pase.

 

sirka-plast-117

 

Vypodšívkovaný plášť

Takový plášť se může pochlubit zajímavým členěním, dvouřadovým zapínáním a čtyřmi nakládanými kapsami. Jednoduchý výstřih se pak v chladnějším počasí dá snadno doplnit kožešinovým límcem nebo velkým šátkem

 

sirka-plast-120-02-2015

 

Pompézní kabátek

Christian Dior vrátil do dámské módy po dlouhých letech odříkání luxus a také trochu té pompéznosti. Ve velkém stylu se představuje kabátek, který se inspiroval právě jeho na tehdejší dobu velmi moderní interpretaci ženskosti.

 

sirka-plast-119-09-2017