Všechno ženské kouzlo v jednom kousku? Jednoznačně šaty! A ty s nápadným členěním živůtku obzvlášť.

3x1-saty-uvod

 

Pátráte-li po modelu, který za každých okolností a bez kompromisů podtrhne vaši ženskost, právě jste jej našly. Šaty, jejichž ryze ženský look ještě umocní rafinované zpracování horního dílu. A hned ve třech neotřelých variantách!

 

Oblíbený střihový prvek má kořeny hluboko v minulosti a s železnou pravidelností se vrací na módní výsluní. Důmyslný vzhled, který sází na členění i složitější modelaci, umí prodat nejen dokonalou ženskou siluetu, ale i použitý materiál. Jeho čas je opět tady, proto si nenechte ujít příležitost opět jej zařadit do svého šatníku, kde vám udělá velkou službu, a hned ve třech úchvatných podobách.

 

Sofistikované šaty (vel. 17 – 21)

3x1-saty-vzory

 

Noblesní a půvabné, lepší přívlastky si snad ani nelze přát. A tyto šaty jsou jejich dokonalým ztělesněním. Zvolte luxusní materiál se vzorem či bez, vždy máte model, který obstojí na mnoha frontách.  

 

 3x1-saty-vzory-kolecko

 

Maxišaty s balonovými rukávy (vel. 34 – 42)

3x1-saty-rukavy


Maxidélka přitahuje pohledy za každých okolností. V případě extravagantních šatů s dalšími nepřehlédnutelnými prvky je to naprostá samozřejmost. Připravte se tedy, až si je oblečete, zkoumavým obdivným pohledům se určitě nevyhnete.


 3x1-saty-rukavy-kolecko

 

Šaty s rafinovaným živůtkem (vel. 36 – 44) 

3x1-saty-sedlo

 

Silueta snů? V důmyslně propracovaném modelu s řaseným živůtkem a přiléhavou spodní partií  modelovanou dlouhými záševky ji máte zaručenu! Pohodlí při nošení i oblékání pak zajišťují detaily v podobě průstřihu v dekoltu nebo zipu sahajícího hluboko k bokům. 

 

3x1-saty-sedlo-kolecko

 

 

 

 

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/sofistikovane-saty/