Stylově oděná do každého počasí? Jedině v parce, ta z módy nevychází!

parka-uvod

Bunda stylu parka , jako původně ryze mužský oděv, pronikla naštěstí již dávno i do ženských šatníků a svědomitě si drží jednu ze nejvyšších pozic v oblíbenosti mezi svrchními oděvy. Vděčí za to především svému univerzálnímu použití a vysoké praktičnosti, přičemž ale její design nijak neopomíjí ani aktuální trendy a dovede se prosadit i v segmentu elegantní módy. Parka je zkrátka hotový modní chameleon, který se přizpůsobí nejen každému počasí, ale i každému stylu. Je jen na vás, zda si zamilujete všechny její varianty, nebo zaparkuje natrvalo ve vašem volnočasovém šatníku, chybět by vám ale neměla tak jako tak! Připravily jsme pro vás tři střihy z našeho eshopu, které vám jistě pomohou s výběrem té pro vás nejvhodnější varianty.

 

 

Elegantní parka (vel. 36 – 44)

parka-01-vizual

Ryze elegantní kousek v pro parku nezvyklé bílé barvě propůjčuje bundě éterický vzhled, který příjemně nabourávají neobvyklé detaily, třeba jednostranné sedlo na předním díle nebo absence kapuce a stojáček, který dodává modelu vysoce minimalistický charakter a řadí ji mezi aktuální must have podzimu.

 

parka-01

 

 

Třísezónní parka (vel. 17 – 21)

parka-02-vizual

Komfort po celý rok zaručuje parka s klasickými sportovními prvky a délkou až ke kolenům. Užijete ji doslova od jara do zimy! Během chladnějších měsíců vás zahřeje samostatná, chundelatá vesta suplující podšívku, která má dokonce i svou vlastní kapuci a signální lemy v červené barvě.

 

parka-02

 

 

Šanžánová parka (vel. 44 – 52) 

parka-03-vizual

Zdařilý mix sportovního a elelgantního stylu předvádí efektní parka s prodlouženou délkou a celou řadou vychy­távek, jimž nahrává kombinace látek kontrastních barev. Nej­zajímavější je ovšem vtipně vyřešená kapuce, ta se totiž dokáže po rozepnutí zipu vmžiku stát působivým sedlem.

 

parka-03