Samozřejmě, že máme na mysli její zdařilé imitace. Výsledek je ale za každých okolností famózní!

kozesina-uvod

 

Představujeme vám tři zpracování umělých kožešin, která si zamilujete na první pohled. Potřebujete tolik oblíbený oversize kabátek jednoduchých linií? Žlutá varianta pláště bez fazony vám učaruje. Nebo hodláte rozšířit zimní šatník pro dcerku? Není problém, určitě se jí zalíbí naše volba v podobě jednoduché heboučké vestičky. Na své si ale přijdou i milovnice stylových detailů - kožešinová pelerínka se saténovou podšívkou umí pozvednout kdejaký jednoduchý svetřík do výšin módního nebe. Tak už na nic nečekejte a můžete začít. Všechny modely, které se hodí pro aktuální roční období, jsou k dispozici v našem eshopu a až  budou hotové, sklidí mnoho pochvalných reakcí

 

Plyšový plášť (vel. 36 – 44)

kozesina-kabat

 

Jednoduchý tvar kabátku v oversize pojetí si s nápadným materiálem i barvou perfektně porozumí. Skryté zapínání v podobě velkých patentek pak zaručuje celistvost siluety předního dílu. Nebojte se složitějších stylingových kreací, pošmourné roční období je třeba pořádně rozzářit.


 kozesina-kabat-kolecko

 

Vesta z umělé kožešiny (vel. 92 – 122)

kozesina-vesta

 

Ať už pro její tvorbu zvolíte kožešinu, samet nebo třeba plyš, výsledek vždy zaboduje. Aby šla zapínat, budete potřebovat ještě tři kožešnické háčky a výsledný efekt učaruje nejedné malé slečně. 

 

kozesina-vesta-kolecko

 

Kožešinová pelerínka

kozesina-pelerinka

 

Jednoduchý trik, jak z běžného outfitu vytvořit okázalou podívanou? Impozantní pelerínka z umělé kožešiny vyšperkovaná luxusně vyhlížející saténovou podšívkou. Dá vyniknout všemu, co si oblečete, zakrývá totiž jen část horního dílu, přičemž nijak neopomíná podtrhnout ženskost. 

 

kozesina-pelerinka-kolecko