Přestože nabízí svou ikonickou délku "jen" do pasu, hodí se náramně i do vrstvených aktuálních modelů, obzvlášť pokud při jeho tvorbě použijete oblíbené vlněné materiály!

bluzon-uvod

 

Bluzon, to je jednoduše nesmrtelná klasika. Ať už v oblíbeném provedení bomber, nebo s tradičně střiženou fazónou či límcem, jeho přítomnost nabídne vašemu šatníku mnoho nových a neotřelých kombinací, stejně jako jej ukotví mezi oblíbenými elegantními outfity. My jsme pro vás tentokrát vybraly tři modely vlněného bluzonu ve třech zpracováních, jejichž průsečíkem je nejen ona hřejivá texilie, ale i vysoce modní,  přesto tak nadčasový charakter tohoto svrchníku.

 

Vínový bluzon ( vel. 36 – 44)

  bluzon03-uvod  

 

Vlněné sukno předurčuje tento model k  suplování klasického zimníku, přestože jeho délka není chladu dvakrát nakloněna. Jjistě ale najde využití i v zimních měsících, jeho výrazná fazóna je totiž nezapomenutelná. Prvek v podobě pásku v dolním lemu, stejně jako tvar fazony nachází inspiraci v tradičním trenčkotu. Výsledek umně podtrhuje ženskou siluetu, křivky těla vyniknou i díky výraznému, ručnímu štepování.

 

bluzon03-kolecko

 

 

Vlněný bluzon (vel. 36  – 44)

bluzon02-uvod

 

Ležérní střih ve vlněném provedení najde ve vašem šatníku  jistě mnoho využití. Prostorná oversize silueta a kimonové rukávy umožňují dostatečné vrstvení, ideálním parťákem mu bude třeba silnější rolák. Překřížené přední díly bez límce i klop připomínají svým tvarem tolik oblíbený křivák, jednoduché zapínání na nýtky ležérní vzhled jen podtrhuje.

 

bluzon02-kolecko Kabátek z vlněné látky (vel. 34 – 44)

bluzon01-uvod

 

Inovativní pojetí bluzonu, jehož klasický vzhled zde prošel významnou modernizací. Nápadné kapsy s patkami a volná sedla ostře kontrastují s ležérně ukončenými rukávy i zapínáním na zip, fúze je to ale náramně vyvedená, dynamická a neotřelá!

 

bluzon01-kolecko