Jejich název evokuje léto. Jak je ale propašovat do každodenního šatníku?

bermudy-uvod

 

Chcete nosit bermudy po celý rok? A klidně i do práce či do společnosti? Vsaďte na jejich netradiční elegantní variantu. Ať už zvolíte jakýkoliv střih či délku, sofistikované materiály dodají tomuto jindy spíše dovolenkovému kousku na serióznosti. Luxusní žakár, splývavá viskóza nebo vlněná klasika? Možností je spousta, výsledek ale vždy oslní. Vedle klasického střihu můžete zaexperimentovat s netradičním pojetím v podobě elegantní kalhotové sukně, která kopíruje střh bermud s grácií a elegancí sobě vlastní. Potřebujete mít bermudy ve svém aktuálním šatníku? Vyberte si některou z našich variant a můžete začít vymýšlet první podzimní outfity. 

 

Vlněné bermudy (vel. 34 – 44)

bermudy-vlna


Elegantní kalhoty ve zkrácené délce letos jistě zužitkujete i v podzimním období. Skvěle je doladí vysoké boty i nízké polobotky s tkaničkami. A vy si užijete jejich pohodlný tvar i hřejivý materiál, který ale směle uspěje ve formálních outfitech. 


bermudy-vlna-kolecko

https://www.burdastyle.cz/products/zeny/elegantni-bermudy/

 

Elegantní bermudy (vel. 34 – 44)

bermudy-viskoza


Vypadají ležérně. A jednoduše. Zkuste ale místo obligátní splývavé viskozy použít elegantní a tvar podporující žakár s leskem a neuvěříte jakou proměnou tento jednoduchý střih projde. Směle pak můžete bermudy využít jako základ společenského outfitu. Pravda, do opery v nich asi nevyrazíte, ale podzimní soaré, slavnostní večeři nebo koncert v nich prožijete jako pravá dáma! Součástí tohoto střihu, ketrý si můžete v odkaze níže koupit v našem eshopu, najdete také variantu s dlouhými nohavicemi, a to se s klesajícími teplotami může hodit!


bermudy-viskoza-kolecko

 

 

 

Kalhotová sukně  (vel. 34 – 44)

bermudy-sukne

 

Vidíte sukni? Vidíte správně! Zepředu tento střih skutečně dokonale kamufluje sukni s dvěma řadami knoflíků na svrchním díle. Při pohledu zezadu ale jasně propaguje elegantní verzi bermudového střihu. A ten zaručuje praktičnost, pohodlí a široké využití. Můžete si třeba stylově vyrazit do práce na kole!

 

bermudy-sukne-kolecko