Nový trend v nakupování: alternativní obchodní dům nejen s módou

foto2  


V pátek 29. září se v hale č. 13 v Pražské tržnici na Bubenském nábřeží v Holešovicích nově otevře alternativní obchodní dům MINT: POP UP HALL 13!

 

Jeho organizátoři přicházejí s novým konceptem a minimalistické prostory haly 13 mění na místo, které se jako variace na neosobní obchodní centra stane vyhledávanou nákupní adresou se stálými prodejci, kam budou každý pátek a sobotu mířit všichni milovníci kvalitní módy, designu, umění a dobrého jídla.

 

Ve 40 prezentačních boxech zde svoji tvorbu představí lokální tvůrci, návrháři, designéři a značky, kteří prošli přísným výběrem kvality a původu zboží. Hala 13 se přemění až do konce roku na unikátní obchodní dům.

 

  foto3

 

MINT: POP UP HALL 13 přichystá každý měsíc speciální doprovodný program, jehož tématy budou postupně Hudba, Móda a Divadlo + Literatura + Film. Do haly vás přitáhne nejen originální móda a design, ale také workshopy pro dospělé i děti. Zajímavá bude spolupráce s Jatkami 78, časopisem Raketa, organizací Fashion Revolution a mnoha dalšími. Součástí MINT: POP UP HALL 13 bude stálá zóna s gastronomickými lahůdkami, vlastní kavárna MINT MIND s výbornou kávou i dorty a vybavený dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.

 

MINT: Pop Up Hall 13 přestřihne pomyslnou pásku v pátek 29. září a svůj provoz zahájí minifestivalem, na kterém vystoupí kapely Lazer Viking, Carpet Cabinet, Totál Vokál, Fred Madison, DJ Jana Kománková, The Muslim Jew a The Ugly & The Drummer.


 foto1  

 

Otevřeno od 29. 9. 2017 každý pátek 11 – 19 hodin a sobotu 9 – 17 hodin. Vstup je zdarma, bez bariér a dovnitř mohou i čtyřnozí miláčci.