Chladno nás nepřekvapí! Stylingový tip měsíce oroduje za hřejivý kabátek!

look-uvod

 

Počasí nám dává jasně najevo, že je na čase zařadit do šatníku teploučké a hřejivé kousky, které nás především ochrání před chladem, jejich nespornou předností je ale i stylovost. A  tu reprezentuje i kabátek z heboučkého materiálu, který vás, vedle toho, že budete naprosto stylová, i dokonale zahřeje!

 

A právě teď, kdy se ještě nehodláme nadobro vzdát roztomilých lehkých šatů, nastal jeho čas! Huňatý teploučký plyš bude v kontrastu s lehkými tkaninami perfektním protikladem, spolu pak budou tvořit sehranou dvojku, která si vás získá naprostou univerzálností použití. A až se rozhodnete pro změnu (a pořádně přituhne), stačí šaty vyměnit za příjemný pulovr a kalhoty jednoduššího střihu a na světě je varianta do opravdu chladného počasí.

 

  look-skladacka `
Kabátek model 118, Burda Style 09/2022nebo v našem eshopu 1 šaty Ganni, yoox.com, 3304 Kč 2 sluneční brýle Gucci, 6290 Kč 3 Kabelka Aldo, 1500 Kč 4 návleky H&M, 299 Kč 5 Kozačky Zara, 2999 Kč

 

Rozlučka s létem

Než ale upustíme od posledních záchvěvů léta v šatníku, užijme si jej naplno. Kabátek s límcem a oversize siluetou sice není uzpůsoben pro kombinace s příliš nápadnými doplňky, pole jejich působnosti ale i přesto zůstává poměrně široké. Na místě jsou vysoké kozačky (ano, už teď!), fantazii můžete popustit uzdu i při výběru punčochových kalhot. Vždy vybírejte ty s vyšším DEN a nezapomeňte, že těmi tělovými model spíše zabijete. Na místě jsou barvy, paleta přírodních odstínů či obligátní černá.

 

look-kolecko

Galerie: LOOK MĚSÍCE: ZÁŘÍ
Kabátek,model 118 Šaty Kabelka Kozačky z kůže Sluneční brýle Návleky