Vzdušné kaftanové šaty jsou skvělou volbou pro váš letní look. Právem tak ztělesňují červencový stylingový tip.

look-uvod

 

Oversize rozměry kaftanovým šatům neuvěřitelně sedí. Přestože je materiálu více, než od letních kousků čekáte, v tomto provedení rozhodně není na škodu. A především, když jsou ušity z lehkých vzdušných materiálů jako je len. Zamilovaly jsme si i neutrální barevnost, která nabízí prostor pro nápadité kombinace.


Letní hit

Jejich vzhled nepoutá na pozlátko. Vystačí si s rovnou dlouhou siluetou, kterou v délce otevírají dva boční rozparky. To proto, aby vám neznepříjemňovaly žádný pohyb. Jejich kouzlo podtrhují  také kimonové rukávy sahající a až k loktům a jednoducá léga s protizáhybem zastupující výstřih. Podtrženo a sečteno – všechny tyto parametry mají za cíl dodat vaší postavě pár centimetrů navíc, i přesto, že sahají až ke kotníkům.

 

Jak je doladit?

Nosit je  – to je vyložená radost. Nejenže vám dopřejí dostatek pohybu, zastanou i funkci elegantního volnočasového kousku. Ať už je nosíte samostatně, nebo jim dopřejete partnerství s podobně vzdušnými kalhotami, výsledek je vždy nadmíru okouzlující. A co teprve, až si začnete hrát s doplňky. Není problém přepásat je v pase jednoduchým koženým páskem, zkuste si přes ně obléci volnější klasickou vestu nebo nechte vyniknout jejich krásu bez dalších detailů. Vždy uspějí.

Nám nejvíce učarovaly s kvalitními koženými pantoflíčky a objemnější kabelou. Nic nezkazíte ale ani extravagantnější škálou doplňků. Zkuste zavazovací kožené sandálky sahající vysoko na lýtka a výrazné šperky a můžete v nich vyrazit i na opulentní letní party pod širým nebem!

 

look-cervenec-skladacka

Šaty, model 114, Burda Style 07/2021 nebo v našem e-shopu 1 kabelka s.Oliver, 1299 Kč 2 náhrdelník ARKET, 79€ 3 pásek Furla, 2100 Kč 4 pantofle Gino Rossi, CCC Shoes, 2199 Kč 5 náušnice COS 690 Kč


look-kolecko

Galerie: LOOK MĚSÍCE: ČERVENEC
Kaftanové šaty model 114 Proutěná kabelka Kovový náhrdelník Pásek z kombinovaného materiálu Pantofle z kůže Náušnice ze zlatého kovu