Nemusíte hýřit barvami, přesto zazáříte. Nejnovější stylingový tip ovládly tlumené tóny.

look-uvod

Jsou outfity, kterým čas ani roční období neubírají na stylu a aktuálnosti. K těm zaručeně patří i poměrně stroze zbarvený styling postavený na kouzlu tradičního blejzru v nepřehlédnutelném provedení se zkosenými okraji.

Ať už tento skvost doplníte čímkoliv, výsledek signalizuje cit pro módu na míle daleko. V našem hledáčku je ale pro tentokát varianta doplněná o strohé kousky. Kalhoty s ohrnutými nohavicemi v širší optice a top, který jen poslušně vyplní prostor jindy určený límečku a kravatě. Vy si ale tuto nádheru chcete užívat svobodně a bez omezení, proto ten minimalismus. Navíc zůstává dostatek prostoru pro praktické ohřívače, třeba objemnou vlněnou šálu, nebude ale problém přehodit přes sebe vlněný zimník, nebo se odvázat a zapojit do stylingu módní prvek v podobě prodloužené prošívané vesty.

 Zabývat se doplňky, to je jedna z nejkreativnějších složek stylingu vůbec. A že se zde nabízí nepřeberné možnosti, to vám, ostříleným módním odbornicím, jistě nemusíme připomínat. Vybírejte podle příležitosti, nevažte se striktním diktátem barevnosti a klidně volte škálu, která nedrží stejný tón, ale model pozvnese dalšími drobnými barevnými nuancemi do světa rafinovaných módních her. Tlumený, elegantní, ale zaručeně nepřehlédnutelný, takový bude výsledek!

 

look-listopad-skladacka

Sako, blejzr model 114A, Burda Style 11/2021 nebo v našem e-shopu 1 tričko COS, 899 Kč 2 kalhoty s ohrnutými nohavicemi Zara, 479 Kč 3 vlněná šála Mango, 599 Kč 4 kabelka Pinko, 6590 Kč 5 kožené kotníčkové kozačky Reserved, 1999 Kč

 

look-kolecko

Galerie: LISTOPAD: LOOK MĚSÍCE
Blejzr 114A Top Kalhoty Kabelka Vlněná šála Kožené kotníčkové boty