Nejnutnější kousek listopadového šatníku? Samozřejmě, že stylový kabát!

looklistopaduvod

 

Aktuálnímu období jednoznačně vévodí kabáty. Patří k nejvýraznějším prvkům podzimního a zimního šatníku. Letos můžete popustit uzdu své bujné fantazii a sáhnout především po nápaditých střizích, materiálech či tvarech, protože trend velí: Nepřehlédnutelnost!

Vedle košilových střihů či obligátních fazon, ať už jednořadých či dvouřadých, jistě jen tak nezapadne tento impozantní plášť v linii H s obřími klopami a působivým členicím švem. Vlastně vypadá, jako byste svůj oblíbený blejzr zvětšila do rozměrů svrchníku. A to je přesně to, co váš současný styl nyní potřebuje. Jednoduchý tvar, neutrální barva, nepřehlédnutelný střih. Vše, co využijete k tvorbě těch nejdokonalejších podzimních outfiů. Když navíc využijete i další horké trendy sezony jako kožené kalhoty nebo masivní šněrovací boty, nikdo nebude ani na vteřinu pochybovat o tom, že jste hotová módní odbornice. Inspirujte se naším listopadovým lookem a nezapomeňte, že střih na plášť máte nyní k dispozici v našem eshopu.

 

looklistopadskladacka

Plášť v llinii H, Burda Style 11/2015 nebo v našem eshopu 1 Rolák z vlny a hedvábí Intimissimi, 1149 Kč 2 Kabelka Gino Rossi, CCC, 2299 Kč 3 Kožené kalhoty H&M, 6999 Kč 4 Čelenka Barts, 480 Kč  5 Boty Dockers by Gerli, 1680 Kč

 

looklistopadkolecko

Galerie: LISTOPAD: LOOK MĚSÍCE
PLÁŠŤ  model 116 Rolák z vlny a hedvábí Kožené kalhoty Pletená čelenka Kožená kabelka Kotníčkové šněrovací boty