Protivný, ale okouzlující. Takový je zrzavý kocour Garfield – nyní v nejnovější kolekci známé sportovní značky. Patříte k jeho fanouškům?

garfield-uvod
                                                                                                                                                                      foto: archivMáte doma milovníka či milovnici této oblíbené komiksové postavičky? Nebo je nezaměnitelný zrzavý kocour milující lasagne přímo vaším favoritem z dětství? Pak si jistě najdete svůj kousek v nejnovější limitce známé sportovní značky, která tentokrát patří právě hubatému chlupáči Garfieldovi.

 

  garfield-uvod-01
                                                                                                                                                                   foto: archiv

 

Kočka a kocour

Kolekce PUMA x GARFIELD je inspirovaná právě oblíbeným kresleným kocourem a jeho pověstnou láskou k jídlu – nabízí lahodné trendy pochoutky pro hladové kočky. Hravé designy pro děti i dospělé vynikají výraznou barevností a zábavnou grafikou. Dohromady tvoří streetwearovou kolekci plnou zábavy.

 

garfield-uvod-02
                                                                                                                                                              foto: archiv

 

V řadě pro dětské i dospělé milovníky zrzavého protivy najdete mikiny, trička, kraťasy a tepláky s grafikou Garfielda. U obuvi klasického modelu Suede je použita odvážná typografie a hravé detaily – například výrazná visačka s nápisem. Součástí kolekce jsou také huňaté pantofle Leadcat, které připomínají Garfieldovu zrzavou srst. Kolekce nabízí také doplňky jako jsou čepice, batoh či nákupní taška. Děti se mohou těšit na zábavné doplňky –  tašku přes rameno nebo ledvinku s Garfieldovým obličejem.

 

Kočičí legenda

Kocour Garfield, jehož autorem je kreslíř Jim Davis, je nejrozšířenějším komiksem na světě. Svou povahou je prý typickým představitelem kocoura, kterému je všechno jedno. Je také sobecký, sarkastický, líný, překvapivě ale i neskutečně roztomilý. Od svého vzniku v roce 1978 se objevil slavný zrzoun v mnoha filmech, televizních pořadech i divadelních představeních. Dokonce byl oceněn čtyřmi cenami Emmy za nejlepší animovaný pořad.