Přišel jejich čas. A vězte, že jeden není nikdy dost. Zahrňte váš zimní šatník kabáty a plášti a užívejte si luxus bezpočtu kombinací.

kabaty-uvod

 

Dokonalý zimník? Záleží na mnoha okolnostech. My ale pro vás z eshopu Burda Style vybrali ty, kterým rozhodně není co vytknout v jakékoliv době. Různorodé materiály a střihy nabízejí možnost výběru i pro náročnou budoucí nositelku a nezadají si ani s trendy. Přesto se dá říci, že v každém najdete špetku nadčasovosti, a to už je pádný argument pro zařazení právě do vašeho šatníku. Kabátů totiž (také) není nikdy dost!

 

 Plášť z imitace veluru (vel. 34 – 44)

kabat-imivelur-kolecko


Výrazná barva je jednoznačnou devízou. Obzvlášť u strohého střihu bez fazony a modelu puristicky zapínaného na veliké patenty. Tím líp, aspoň vedle rozměrných nakládaných kapes přidají kabátku další zdobný prvek.

 

 Plášť z imitace kůže ( vel. 44 – 52)

kabat-imikuze-kolecko

 

Potěší vás dvojnásob. Nejen výsledkem, také snadnou výrobou. Oboulícní materiál s dlouhým vlasem na rubové straně není třeba začišťovat, vyhnete se tak jednomu znejzdlouhavějších kroků při šití. A výsledek stojí za to!

 

 Všestranný plášť (vel. 36 – 44)

kabat-vsestranny-kolecko


Jednoduchost vyznává i tento univerzální kousek v pastelovém tónu. Stejně jako předešlý model, i zde vyřešily zapínání patentky, široký límec a hladké okraje výraznějšímu typu knoflíků či vázačce nejsou nakloněny. Vznikne tak strohá široká silueta geometrických tvarů, které ještě podtrhne linie kapes. Působivá podívaná!

 

 

 Objemný žakárový plášť (vel. 36 – 44)

kabat-zakarovy-kolecko

 

 Majstrštyk, který uchvátí na první pohled. Možná trochu zatíží vaši peněženku, spotřeba luxusního žakáru je totiž poměrně vysoká, za ten výsledek to ale stojí! Zvýrazněný pas, raglánové rukávy a impozantní spodní partie nenechají vklidu žádnou vyznavačku okázalého stylu.


 Dětský kabátek (vel. 104 – 128)

kabat-detsky-kolecko

 

I naše nejmenší chtějí být stylové. K dokonalému vzhledu malých princezen je snadná cesta. Klasický plášť s dvouřadým zapínáním a límečkem splní pžadavky i té nejnáročnější juniorské stylistky a cesta k nejpovedenějším modelům sezóny je jim otevřena!

 

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/plast-z-imitace-kuze/

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/plast-z-imitace-veluru/  

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/vsestranny-plast/

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/objemny-zakarovy-plast/

 

https://www.burdastyle.cz/products/novinky/detsky-kabatek/