Připravte si své kuponky, jarní Dny Marianne budou! A to dokonce ve dvou termínech.

 

Jak mnozí z vás asi tušili, vzhledem k aktuálním opatřením budou moci jarní Dny Marianne proběhnout v termínu 16.-18. dubna pouze v e-shopech a kamenných obchodech, které mají povoleno fungovat. Čeká na vás více než 300 výhodných nabídek!

 

Další skvělá zpráva je, že všechny slevové kupony do kamenných obchodů, které získáte při koupi dubnových čísel MarianneMarianne Bydlení nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne, budete moci uplatnit v náhradním termínu 14.-16. května. Samozřejmě záleží na rozhodnutí vlády ČR, zda tou dobou již budou otevřeny všechny kamenné obchody. Kuponovou knížku si tudíž schovejte a pokud jestě dubnové číslo Marianne nemáte můžete si ho objednat až domů do schránky s poštovným zdarma zde.

 

Všechny aktuální informace najdete přehledně na www.dnymarianne.cz.

 

Dubnová Marianne     Dubnové Marianne bydlení

 

Jak to bude s dárky za nákupy?

Na termín 14.-16.5. se přesouvají i oblíbené Marianne Lounges s výdeji dárků za nákupy, kde bude k dostání i ikonická nákupní taška Dny Marianne. V Marianne Lounges můžete uplatnit i účtenky za nákupy v rámci Dnů Marianne se zapojených e-shopů z prvního původního termínu.


První termín: 16.-18. dubna 2021, ve kterém bude možné uplatnit pouze slevové kupony do zapojených e-shopů (a to jak z papírové kuponové knížky, tak z aplikace Dny Marianne).

Přehled kamenných obchodů s vládní výjimkou prodeje, které jsou zapojeny do akce Dny Marianne, naleznete na  www.dnymarianne.cz

Druhý termín: 14.-16. května 2021 plánujeme na dobu, kdy, jak pevně doufáme, budou již otevřeny i kamenné obchody. V tomto termínu bude možné uplatnit slevové kupony do zapojených kamenných obchodů v ČR.

 

Více informací najdete na www.dnymarianne.cz

Jakékoliv dotazy směřujte na:  dnymarianne@burda.cz