Jaro je tady a s ním i druhý ročník jarních Dnů Marianne. Co vás tentokrát čeká?

dny-marianne-2022-02
                                                                                                                                                   foto: archiv

 

Zapište si do svých diářů datum 22.-24. 4. a přijďte se na chvíli odreagovat do víru slev. Možná máte na svém wishlistu už dlouho vytoužený kousek nebo chcete udělat radost svým blízkým nějakým dárkem a právě Dny Marianne jsou skvělou přílěžitostí své touhy naplnit. Navíc za výhodné ceny. Kromě slev až 50 % se můžete těšit na novinku v podobě Zlatých kuponů! 

 

SLEVOVÉ KUPONY 

 

Dny Marianne budou probíhat v 3500 zapojených kamenných obchodech a e-shopech, kde díky skvělým nabídkám, kterých je přes 330, výhodně nakoupíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Slevové kupony najdete v dubnových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a nově ve vašem webovém prohlížeči.

Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto cena Marianne je 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.

 

dny-marianne-2022-03  
                                                                                                                                                     foto: archiv

 

ZLATÉ KUPONY

Letos pro vás máme novinku, která vám zajistí ještě větší slevy! Vybrali jsme Zlaté kupony na ty nejvýhodnější a nejatraktivnější nákupy známých i méně známých značek, které jinde nenajdete. Můžete se těšit např. na Sephora, Falconeri, GAP, infokrasa.cz a další.MOBILNÍ APLIKACE

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních kousků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to nikdy nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy a ukáže vám nejbližší obchody v okolí.

Nevíte, jak aplikaci nainstalovat nebo jak se do ní zaregistrovat? Poradíme vám v návodu zde.


dny-marianne-2022-04
                                                                                                                           
                            foto: archivNa pomoc Ukrajině

I nás situace na Ukrajině a osudy ukrajinských obyvatel velice zasáhly. Z každé prodané mobilní aplikace Dny Marianne proto věnujeme 10 % na pomoc dětem a rodinám zasaženým konfliktem na Ukrajině.


IKONICKÁ TAŠKA V NOVÉ BARVĚ

Ani letos nepřijdete o oblíbenou nákupní tašku, ve které si můžete odnést všechny vaše nakoupené poklady. A nejen to! Letos jsme ji pro vás naplnili nejrůznějšími vzorečky, od kosmetiky až po čokoládové pralinky. Tentokrát ale nevyhlížejte klasickou červenou, řekli jsme si, že to chce trochu změnu a vybrali jsme nádherný odstín růžové barvy. Jsme si jisti, že padne do oka i vám a krásně projasní vaši sbírku tašek Dny Marianne z minulých ročníků. 

Tašku Dny Marianne získáte v Marianne Lounges po předložení kuponu z papírové kuponové knížky nebo z aplikace Marianne.

  dny-marianne-2022-05
                                                                                                                                                           foto: archivMARIANNE LOUNGE   

Můžete se těšit na devět Marianne Lounges, ve kterých si opět můžete vyzvedávat své dárky za nákupy. Těšíme se na shledání v  Praze hned na třech místech (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Plzni (OC Olympia), Zlíně (OZC Zlaté Jablko), Brně (NC Královo Pole), v Českých Budějovicích (IGY Centrum) a také v Hradci Králové (OC Futurum). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Avion shopping park).


DÁRKY ZA NÁKUP

Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů.

Těšit se můžete na produkty od značek Avene, Manufaktura, Kores, Mary Kay, FeelEco a mnoho dalších. Sledujte naše sociální sítě, kde vám jednotlivé dárky představíme. Bude to stát opravdu za to!