V úterý 3.12. se některé z vás podívaly do pobočky s niche parfémy.

sirka-myskino-1   

Foto: archiv Myskino (3), Karla Procházková (1)

 

 

Deset čtenářek Burdy Style mělo možnost se setkat ve známém concept store zaměřeným na luxusní přírodní kosmetiku a francouzské niche parfémy, seznámit se s ojedinělou kolekcí niche parfémů a vyzkoušet si ji na vlastní kůži. 

 

sirka-myskino-2

Pěkně a přehledně: vystavené parfémy lákají k vyzkoušení. Foto: Karla Procházková

 

Na začátku události čekalo návštěvnice příjemné přivítání, které dokázalo všechny přítomné dokonale odtrhnout od vánočního shonu a spěchu. Role průvodkyní po sortimentu Myskino butiku (Vinohradská 24, Praha 2) se zhostily samotné majitelky - Hana a Andrea, které čtenářky seznámily s jedinečnými niche parfémy. Vysvětlily jejich původ a význam a také ojedinělost těchto parfuméřských skvostů. 

 

sirka-myskino-3

Účastnice offline akce Burdy Style si mohly samy vyzkoušet, který parfém jim bude slušet. Foto: Karla Procházková

 

Došlo také na triky a rady, jak parfém správně zkoušet a vybrat tak, aby dokonale ladil s osobností toho, kdo jej bude nosit. 

 

sirka-myskino-4

Průvodkyněmi celého večera se staly obě majitelky butiku - Hana a Andrea (první dvě zleva). Foto: Karla Procházková

 

V průběhu večera se objevovaly nové neotřelé kombinace vůní, které čtenářky mohly vyzkoušet na vlastní kůži. Díky tomu mohly najít svého favorita, který jim padl jako "druhá kůže". Většinou se skládal z překvapivých ingrediencí jako například bílý pepř, břečťan či pryskyřice. 

 
sirka-myskino-5
Foto: Karla Procházková