Popová zpěvačka Miley Cyrus v nové Converse kampani 

uvodni


Značka Converse vítá Miley Cyrus ve svém týmu! Společně se rozhodli podpořit LGBTQ komunitu a rovnost všech prostřednictvím kampaně „YES TO ALL“.

 

Popová hvězda a filantropistka Miley Cyrus je známá tím, že se často angažuje v pomoci potřebným. Její nadace Happy Hippie sdružuje mladé lidi bojující proti nespravedlnostem, se kterými se musí LGBTQ komunita denně potýkat. Právě v tomto duchu se nese kampaň „YES TO ALL“, kterou Converse podporuje myšlenkou, že bez ohledu na sexuální orientaci, identitu, rasu nebo pohlaví, by každý měl mít svobodu a být tím, kým doopravdy je.

 

foto2   

Výtěžek z kolekce Converse Pride bude tento rok věnován všem charitativním organizacím podporujícím LGBTQ komunitu (včetně nadace Happy Hippie), které si kladou za cíl zpříjemnit a ulehčit život lesbám, gayům, bisexuálům a transsexuálům po celém světě.

 

Limitovaná kolekce Pride 2017 oslavuje LGBTQ komunitu pestrobarevnými Chuck Taylor All Star a Chuck Taylor All Star Star '70 s těmi nejoriginálnějšími detaily.

 

„Converse podporuje mladou generaci a zdůrazňuje, že by se žádný člověk neměl stydět za to, kým je. Jsem nadšená z této spolupráce se značkou, se kterou sdílím své hodnoty i styl.“


foto