Výjimečná móda z Düsseldorfu od značky The Pure Barbara Schwarzer

glamour-lady


Značka The Pure Barbara Schwarzer snoubí vkus s nezaměnitelnou ženskou elegancí. Tajemství jejího úspěchu poodhalí rozhovor s hlavní návrhářkou Pamelou Becker a ředitelem Koljou Schwarzerem.


foto2


Společenské oblečení bývá bohaté na střihové detaily, třpyt a honosné prvky. Vaše značka má však zcela jiný přístup. Prozraďte nám, v čem je tak unikátní?

Kolja Schwarzer: Značku The Pure Barbara Schwarzer vystihuje jednak moderní a nadčasový purismus, ale také určitý uvolněný luxus. Naše outfity jsou zpravidla laděny do decentní škály barev, působí ležérně a šik, avšak zároveň i sportovně.

Pamela Becker: Pro každou kolekci se snažíme najít ty nejzajímavější a nejušlechtilejší materiály z celého světa. Splývavý satén, hebká bavlna, exkluzivní žakárové tkaniny i opravdu kvalitní žerzej stojí za jedinečností našich modelů.

 

foto4

 

Skvělým příkladem je overal, který si mohou naše čtenářky podle vašeho návrhu zhotovit... 

Pamela Becker: Tento overal bezvadně sedí a zvýrazňuje sexy siluetu díky krásně vytvarovanému dekoltu a měkkým záhybům v horní partii, jednoduše střižené nohavice jsou pak zárukou nekonečně dlouhých nohou.

Kolja Schwarzer: Overal působí vždy poněkud neformálně. V porovnání se šaty nabízí skutečnou svobodu pohybu a také nepřeberné množství stylingů.

 

foto3

 

Nepřehlédnutelný sametový overal v barvě noční oblohy směle konkuruje jakékoliv večerní róbě. Široká vázačka v pase připomínající obi pásek je zajímavým kontrastem ke kimonovým rukávům a zároveň efektně napomáhá k ideálním křivkám postavy. Střih najdete v Burdě Style 12/2018

 

foto1     

 

Foto: Olga Seifert a Anjuli Erkens; ilustrace: Pamela Becker