Must-have kousek ve vašem botníku.

sirka-tenisky4

Boty Skechers D'Lites Second Chance, snapbacks.cz

 

Už dávno neplatí, že tenisky patří jen do tělocvičny. Hodí se k čemukoliv: k sukni, saku či košili. Proto jejich popularita raketově roste. A jako bonus navíc? Ta pohodlnost se nedá popsat ani slovy.

 

Bílá vede

Tenisky v bílé barvě se rozhodně vyplatí zakoupit do svého arzenálu. Hodí se totiž ke všemu a pokaždé dodá vašemu outfitu závěrečnou tečku. K romantickým šatům dodá trochu rebelie. K business vzhledu naopak trochu ležérnosti.

 

sirka-tenisky1  

 

Plátěné i barevné

Proslulé Conversky zůstanou moderní pořád. Oživí elegantní outfit a perfektně pasují i jen tak k džínám a tričku. Vybírat můžete z obyčejných jednobarevných verzí, ale také z limitovaných edic nebo potištěných sérií. A vedle bílé můžete sáhnout i po veselejších barvách, jako je levandulově růžová, červená nebo žlutá.

 

sirka-tenisky5  

 

Oprašte ugly shoes

Přesně ty boty, které se staly hitem devadesátek, se opět navrací zpět na výslunní. „Ugly shoes, v doslovném překladu z angličtiny ošklivé boty, jsou typ tenisek, o kterých bychom ještě před pár lety byli přesvědčeni, že si je nikdy v životě neobujeme,“ vysvětluje Petr Gürth ze Snapbacks.cz. Objevují se v mnoha jarních a letních kolekcích nejrůznějších značek. A pravidlo výběru? Čím divnější, tím lepší. A to platí nejen o tvaru, ale i barvě.

 

  sirka-tenisky6

 

Být na výši

V módě jsou i tenisky se zvýšenou platformou. Tak zvané „creepers“, které mají podešev ze surové gumy, se hodí nejen k sukním či romantickým šatům. Na chuť jim přichází nově i pánská populace.


sirka-tenisky2

Galerie: Tenisky2019