V beauty zóně, která oblékne (nejen) filmové hvězdy na letošním 55. ročníku MFF Karlovy Vary, letos zakotví překvapivá kolekce.

reserved-vary
                                                                                                                                  ilustrační foto | Shutterstock


Po roční pauze proběhne letos 55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v netradičním termínu, což mu však rozhodně neubere na skvělé atmosféře. V pátek 20. srpna se se Karlovy Vary na týden opět promění v město filmových hvězd.

 

  reserved-vary-02

 

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je bezesporu největším svátkem filmu v Česku a své pevné místo má i na mezinárodní scéně. Přesto je v mnohém jiný, než jeho evropští konkurenti. Může za to především klidná a pohodová atmosféra, která ho v nejslavnějším českém lázeňském městě pravidelně doprovází. Často se stává, že filmové hvězdy člověk nevidí jen na červeném koberci, ale běžně je potká i při procházce po kolonádě, nebo uprostřed noci v jednom z hudebních klubů. Vedla mnoha českých a slovenských hvězd letos svou účast letos přislíbil i hvězdný Johnny Depp a vzhledem k počtu zahraničních filmů, které se v Česku aktuálně natáčí, je možné, že se v úseku od hotelu Pupp k Thermalu mihne i další slavná tvář. A to nejen z řad herců, ale i populárních influencerů. 

 

  reserved-vary-01

 

 

Mnoho slavných osobností pak využije i letos služby Elle Beauty Lounge, kde jim budou k dispozici profesionální make-up artisté, fotografové i stylisté, kteří pro svou práci využijí i nejnovější kolekci oblečení značky Reserved. I to je na MFF Karlovy Vary jedinečné. Na rozdíl od festivalů v Cannes nebo Benátkách se ve Varech může cítit jako filmová hvězda každý, bez ohledu na to, co mu dovolí jeho peněženka.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O Elle Beauty Lounge

Privátní pop-up studio krásy nabízející služby v oblasti módy, kosmetiky a zábavy pro více než 400 významných osobností během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. ELLE Beauty Lounge bude letos umístěn v luxusním hotelu Qusisana Palace po celou dobu konání festivalu.