Zapomeňte na nenápadnost a předveďte se v tom nejlepším světle

uvodni-laky-new

Foto: Chris Farley


Brilantní vzhled od hlavy až po paty není možný bez harmonické spolupráce všech aktérů! Využijte jemných barevných nuancí, mají totiž obrovský vliv na celkový dojem. Pohrajte si s výběrem laků na nehty a vylaďte je podle oblečení.

 

 

Koktejlky 122

Propojení jednoduchosti s výstředností vám umožní rozšířit svůj módní repertoár o šaty s falešným uzlem v pase, který na sebe strhává téměř veškerou pozornost. Půvabná alternativa malých černých zpříjemní pracovní den a stejně tak i romantickou schůzku.


1-s-aty-122

Foto: Chris Farley  

 

„Peach Negligee 856“, L’Oréal Paris, Color Riche, 99 Kč; „Tea Rose 111“, Mavala, MiniColor’s, 169 Kč

 

 

Pouzdrové šaty 119 A

Dokonale symetrické šaty jsou založené na rafinovaném využití asymetrie. Právě ta je totiž modeluje do úžasné podoby lichotící postavě. Jsou sexy a přitom stále ještě dost seriózní.


2-s-aty-119-a

Foto: Chris Farley

 

„Blush“, Avon, Fashion, 99 Kč; „Spare Me a French Quarter“, OPI, New Orleans, 290 Kč

 

 

Maxišaty 101 A

Precizně vytvarovaný živůtek spolu s rozevlátou sukní vzdávají hold ženskosti. Šaty se díky velkému množství látky nastříhanému tím správným směrem při každém kroku hezky vlní. Titěrná práce s miniaturními záhybky vyrůstajícími ze špičaté légy se rozhodně vyplatí, vytvářejí krásný efekt. Kdo se stane královnou letní party, je už jasné!

 

3-s-aty-101-a

Foto: Chris Farley

 

„Paradise“, Michael Kors, Into the Glow, 580 Kč; „Country“, Alcina, Ultimate Nail Colour, 260 Kč

 

 

Kaftan 108 B

Čím nápadnější materiál, tím jednodušší střih, je jedna z hlavních zásad, na kterou vsadily i karmínově červené šaty, jejichž střízlivou linii jemně narušují přední légy a vysoké rozparky v bočních švech. K zahození nejsou ani skryté kapsy.

 

4-kaftan-108-b

Foto: Chris Farley

 

„Revlon Red“, Revlon, Nail Enamel, 159 Kč; „Le Rouge 201“, Yves Saint Laurent, La Laque Couture The Mats, 610 Kč

 

 

Top s vodou 109 B

Poddajný žerzej vám dovolí vše, a to nejen při šití, ale i aranžování přímo na těle. Obsah elastanu mu dodává pružnost, takže lze kombinovat přiléhavější partie s těmi extra volnými, třeba jako je divoká voda ve výstřihu.


5-top-109-b

Foto: Chris Farley

 

„Wonderland 575“, Dior, 769 Kč; „Crispy Coral 607“, Gosh, 179 Kč

 

 

Šaty 121

S čistým designem nepotřebujete příliš zdobných prvků, abyste udělala dojem. Zájem probudí decentní rozparek ve výstřihu se záhybky a také sukně s nestejným spodním okrajem či superdlouhá vázačka. K tomu všemu jemný barevný odstín šatů rozšiřuje možnosti jejich použití.

 

6-s-aty-121

Foto: Chris Farley

 

„Mandarine 300“, Giorgio Armani, Bright Ribbon, 580 Kč; „Tart Deco #74“, Essie, 295 Kč

 

 

Top 120

Jediný detail dokáže zcela změnit skromný top v okouzlující model hodný obdivu, který vás dostane do růžové nálady. Navíc záhybky soustředěné těsně pod výstřihem a chladivé hedvábí v sobě našly velké zalíbení, snad potěší i vás.


7-top-120

Foto: Chris Farley

 

„002 Pink Tie“, Guerlain, La Petite Robe Noire, 640 Kč; „242 M – Rose Bagatelle“, Lancôme, Vernis In Love, 480 Kč


Všechny modely najdete v dubnovém vydání časopisu Burda Style.