Victorie Beckham a značky Reebok v nové jarní kolekci letošní sezóny

reebok-victoria-beckham-2

 

Sportovní a lifestylová značka Reebok letos uvedla první kolekci, která vznikla z klíčové spolupráce s módní ikonou Victorií Beckham. Společně se podíleli na tvorbě volnočasových modelů, v nichž se prolíná jednoduchost s moderním vzhledem. Výsledkem jsou úžasné kousky v podobě funkčních oděvů, jež vás budou doprovázet jak do tělocvičny, tak i v průběhu celého dne! 

 

Hlavní myšlenkou této kolekce je zkombinovat uvolněnost streetové módy s technickými vlastnostmi sportovních oděvů při zachování minimalistické estetiky mé značky – a zahrnout do kolekce i unisexové modely, což pro mě při jejím navrhování hrálo klíčovou roli,“  vyjádřila se k celému procesu navrhování Victoria Beckham. 

 

reebok-victoria-beckham-1

 

Přímou inspirací při tvorbě byly její bohaté zkušenosti ze života v Los Angeles a Londýně. Kolekce tak spojuje uvolněnou kalifornskou atmosféru s uhlazeným britským krejčovským řemeslem. Prvotřídní technologie a materiály jsou samozřejmostí. V odstínech hrají prim barva velbloudí srsti, tóny stříbrné a šedé, oranžová či kontrastní černá s bílou. 

 

reebok-victoria-beckham-3

 

K samotnému nošení Victoria dodává: „Chtěla jsem kolekci, která udrží krok s nabitým programem, jakým je ten můj. Tyto modely mají funkční vlastnosti, které potřebuji v tělocvičně, ale jsou dostatečně jednoduché a přizpůsobivé pro můj životní styl. Každý funkční kousek jsem osobně otestovala při cvičení.“

 

reebok-victoria-beckham-4

 

Karen Reuther, viceprezidentka kreativního oddělení společnosti Reebok, říká: „Tato kolekce s odvahou ukazuje Victoriinu vizi, která je silná a sebevědomá a zároveň přináší i moderní a inkluzivní perspektivu. Victoria Beckham a společnost Reebok nasazují laťku na poli střihu, látek, siluety a konečné úpravy skutečně vysoko a kolekce posouvá definici sportovního oblečení na novou úroveň. Victoriin promyšlený přístup k navrhování se odráží v každém detailu.“


  reebok-victoria-beckham-5

Líbí se vám kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019? Můžete si ji zakoupit na  reebok.com/victoriabeckham nebo u dalších prodejců po celém světě!