Také v naší redakci se již nemůžeme dočkat jarních Dnů Marianne a brousíme si zuby na výhodné slevy. Kde budete nakupovat vy?

  dm-kupony-uvod-01

 

Jarní Dny Marianne se blíží mílovými kroky. Čeká na vás přes 330 slevových nabídek ve více než 3500 zapojených kamenných obchodech i e-shopech. A máme radost, že vám letos můžeme představit novinku v podobe Zlatých kuponů! Díky nim budete mít ještě větší a atraktivnější slevy do obchodů, které jindy tak velké slevy nenabízí. Můžete se tak např. zachumlat do kašmírového svetru značky Falconeri, provonět dům svíčkou z candlemania.cz se slevou 50 %, užít sí 30% slevu do GAP store a GAP eshop a mnoho dalších slev!

 

Nabídku všech slev najdete zde

 

Módní horečka

Oblíbený nákupní maraton můžete zahájit osvěžením vašeho jarního šatníku. Příležitostí se vám nabízí skutečně mnoho. Začít můžete s nákupem nového prádla v obchodech Intimissimi či Astratex. 25% slevy vás potěší  i při výběru dalších novinek do probouzejícího se jarního a brzy i letního šatníku. Najdete je napříč nákupními domy, obchodními centry i e-shopy – např. u značek H&M, Van Graaf, Pepe Jeans, Marks&Spencer, nebo v oblíbeném řetězci s volnočasovou módou GAP a v mnoha a mnoha dalších.

 

dm-kupony-uvod

 

 

 

Jedna nikdy nestačí

Potřebujete rozšířit portfolio svých kabelek či slunečních brýlí? Žádný problém, tentokrát to pěněženku nebude tak bolet, těšit se totiž můžete na slevy v Coccinelle, v optice Easy Optic nebo v eshopu eobuv.cz, kde najdete širokou nabídku bot a kabelek mnoha světových značek na jednom místě.

 

 

Sláva pohybu

Chystáte-li se s jarem oprášit také svou sportovní rutinu, budete potřebovat i zbrusu novou výbavu. Vhod tak určitě přijou slevy v obchodech A3 Sport nebo Under Armour.

 

 

Domov v novém

Potřebujete dodat svěží akcent také vašemu přibytku? Připravte se na 25% slevy na webu Vemzu, Bakly, Deco doma nebo v oblíbeném řetězci Butlers.

 

  dm-predplatne-burda

 

 

Předplatné Burda Style

V rámci Dnů Marianne si můžete výhodně pořídit také pravidelný roční přísun našeho magazínu a jeho speciálů. Předplatné magazínu Burda Style pořídíte za 1099 Kč, ušetříte tedy 850 Kč oproti klasické ceně na stáncích. Předplatné speciálu Burda Easy pak můžete v oblíbeném nákupním víkendu 22. – 24. dubna získat za krásných 435 Kč a ušetřit tak 135 Kč oproti obvyklé prodejní ceně.