Přípravy na Dny Apetit vrcholí! I my v redakci se už nemůžeme dočkat, až vypuknou. Co nás nejvíc láká?

dnyapetit-stul
                                                                                                                     
                         foto: Shutterstock


Dny Apetit už jsou za dveřmi a s nimi přichází možnost koupit si za zvýhodněnou cenu vše, co souvisí s gastronomií. V týdnu od 13. do 19. června si budete moci pořídit vše od spotřebičů, přes dekorace po delikatesy. Slevy až 30 % přímo vybízejí k tomu nakoupit si různé suroviny a dobroty do zásoby nebo si splnit sen v podobě nového kuchyňského robotu. Inspirovat se můžete tipy z naší redakce, která se oblíbených Dnů Apetit nemůže dočkat stejně jako vy!

Aby vám nic neuteklo, nastudujte si podrobný přeled všech připravovaných nabídek:

Dny Apetit – přehled všech nabídek

 

A na co se těšíme my?

 
Dagmar Vlasáková, šéfredaktorka

"Od té doby, co máme děti, je pro mě jedním ze symbolů léta zmrzlina. Takže kromě doplnění zásob oříšků a sušeného ovoce v Dianě, budou mé kroky v rámci Dnů Apetit směřovat do jedné z pražských zmrzlináren Grom nebo Puro Gelato. Obě dcery i manžel nedají dopustit na vanilkovou, já zase ráda vyzkouším něco nového. O kvalitní příchutě v těchto provozovnách není nikdy nouze, takže nakonec bude spokojená celá rodina."

  dnyapetit-zmrzlina
                                                                                                                                                         foto: Shutterstock

 

 

Michaela Kratochvílová, redaktorka

"V mé kuchyni nikdy nesmí chybět zásoba chilli, takže je jasné, že v rámci Dnů Apetit prostě nemohu vynechat nákup na webu palito.cz! Od ostrých papriček je pak jen malý krůček k asijské kuchyni, a tak už jsme domluvené s kamarádkami, že se potkáme na oběd v Pru58."

 

dnyapetit-chilli
                                                                                                                                                      foto: Shutterstock

 

Jana Elfmarková, online redaktorka

Přestože jsem velkou fanynkou dobrého jídla i pití, tentokrát se chystám v rámci Dnů Apetit pořídit především výbavu pro slavnostní tabuli, kterou už delší dobu okukuju na webu BellaRose. Neustálé zkrášlování domu je totiž mou příjemnou závislostí. Navíc je aktuální hygge trend plný lněných materiálů a přírodních barev tak nádherný, že mu prostě nelze odolat a dvacetiprocentní sleva je víc než příjemným překvapením. Hned si pak můžeme naplánovat rodinnou sešlost či pozvat přátele na večeři a na krásně prostřeném stole si užít třeba oblíbenou středomořskou kuchyni. Pro její přípravu vše potřebné obvykle seženu v Delmartu, sleva na větší nákup tak přijde vhod!